Kodulehe tegemine

Otsid partnerit oma praeguse kodulehe uuendamiseks või uue kodulehe tegemiseks?

Partnerit, kes mõtleb asjad läbi ja teeb kodulehe, mille eesmärgiks on uute klientide kaasamine, müügi suurendamine või luua paremat suhtlust sihtgrupiga – siis oled õiges kohas.

Meil on kogemused ja teadmised, et kujundada Sulle vastav koduleht. 

Kodulehe tegemine on meie kirg

Analüüsime ja modelleerime

Selgitame ja kaardistame välja kliendi vajadused, kodulehe hetkeolukorra, sihtgrupi ja eesmärgipüstituse.

Loome disaini, sisu ja koodime

Loome kodulehele visuaalsed elemendid nagu disaini, struktuuri, navigatsiooni ning sisu. Lisaks loome programmeerimise abil funktsioonid.

Lanseerime ja testime

Tõstame valmis kodulehe kliendi serverisse ja avaldame. Lisaks anname kõik vajalikud teadmised, kuidas loodud kodulehte kasutada ja sellest võimalusest maksimum võtta.

Miks tellida kodulehe tegemine meilt?

Teeme Sulle alati oma kogemustele tuginedes parima võimaliku kodulehe, mis aitab kasvatada müüki, konversioone (CRO) ja täita Sinu seatud kasumi eesmärke.

TOETAME JA AITAME SIND

Oleme partneriks kogu kodulehe tegemise protsessi vältel, alates ideede genereerimisest ja disainist kuni kodulehe käivitamiseni.

TULEMUSED

Meie meeskonnal on kannatlikku meelt, et süveneda Sinu vajadustesse ning kõik vajalikud kogemused, et luua ärimudelit ja turunduse eesmärke toetav koduleht.

JÄÄME SULLE ALLES

Anname Sulle kõik vajalikud teadmised, kuidas loodud kodulehte kasutada ja sellest võimalusest maksimum võtta. Lisaks pakume Sulle abi ka peale koostööd! 

E-poe tegemine - Digituul

Kliendid, kellele kodulehed on meie tehtud:

Otsid abi kodulehe tegemisel?

Meie meeskonna südameasjaks on panustada Sinu projekti õnnestumisse. Olgu selleks kodulehe tegemine, maandumislehe loomine, uue e-poe valmistamine või juba valmis kodulehe nähtavuse suurendamine läbi optimeerimise (SEO) või turundamise.

Loome koos Sinuga kodulehe, mis paneb Sinu kliendi silmad särama!

Aitame Sinu soovid ja ideed ellu viia nii, et koduleht Sulle päriselt kasulik oleks. Koos loome lahenduse, mis paneb kliendid tegutsema ja tehtud investeeringu kasvama.

DIGITUUL

Motiveeritud meeskond loob väärtuslikke kodulehti

Koostöö pole lihtsalt edusamm, vaid tõeline hüppelaud kõrgemale, kus kõik võidavad.

Austades mõõdetavust ja pühendudes konkreetsusele, tagame, et iga kliendi hetk ja iga kliendi investeeritud sent kannab endas väärtust.

19 VÕIMSAT NIPPI

Kuidas muuta oma koduleht
efektiivsemaks ja saavutada paremaid tulemusi!

Meil on Sulle pakkuda 25 lehekülge TÄIESTI TASUTA informatsiooni!
See on praktiline ülevaade, mis on mõeldud kõigile, kes soovivad luua paremat kodulehte.