Kodulehe tegemine, mis on algusest lõpuni läbimõeldud.

Otsid partnerit oma praeguse kodulehe uuendamiseks või uue kodulehe tegemiseks?

Sellist, kes mõtleb asjad läbi ja teeb kodulehti, mille eesmärgiks on uute klientide kaasamine, müügi suurendamine või parema suhtluse loomine sihtgrupiga ?

Oled õiges kohas – meil on kogemused ja teadmised, et disainida Sulle just selline koduleht. 

Kiire ja sujuv kodulehe tegemise protsess, mille tulemuseks on hästi töötav koduleht

Teeme alati ja ainult kodulehti, mis  kaasvad maksimaalselt külastajaid!

Loome kõik sisu- ja disainielemendi nii, et need arvestaksid disainimise, turunduse, kodulehe optimeerimise (SEO) ning inimpsühholoogia parimaid praktikaid. Kasutades ainult andmetel põhinevaid teadmisi ning kogemusi, et luua efektiivselt toimivaid ning unikaalseid kodulehti. Iga meie tehtud koduleht on eesmärgistatud, kaasab külastajaid ning suurendab kodulehe konversioone.

1. Analüüsime andmeid

Selgitame ja kaardistame iga meie tellija vajadused, kodulehe hetkeolukorra, sihtgrupi ning eesmärgipüstituse. 

2. Eesmärgistame tegevused

Lepime kokku kodulehe ärilised eesmärgid. Milliseid ülesandeid uus koduleht täitma hakkab ning mis on oodatud tulemused.

3. Loome strateegia

Kuidas potentsiaalne külastaja uuele kodulehele jõuab ning kuidas temast kodulehel saab kasulik klient.

4. Loome kodulehe sisu

Kirjutame kodulehele sisu ja valime pildid nii, et need oleksid kaasavad ning veenvad, mitte lihtsalt kirjeldav ilukirjandus.

5. Konstrueerime ja koodime

Lähtudes eesmärkides, strateegiast, argumentidest ja sisust loome struktuuri, navigatsiooni ning kirjutame koodi

6. Lanseerime ja testime

Tõstame valmis kodulehe serverisse ja avaldame. Lisaks anname kõik vajalikud teadmised, kuidas loodud kodulehte kasutada ja sellest võimalusest maksimum võtta.

Kodulehe tegemine meiega koos?

Teeme Sulle alati personaalse kodulehe, mis paneb külastajad tegutsema kokkulepitud suunas. Olgu selleks siis müügivihje, hinnapäring, tellimus või ostu sooritamine. 

TOETAME JA AITAME SIND

Oleme partneriks kogu kodulehe tegemise protsessi vältel, alates ideede genereerimisest ja disainist kuni kodulehe käivitamiseni.

TULEMUSED

Meie meeskonnal on kannatlikku meelt, et süveneda Sinu vajadustesse ning kõik vajalikud kogemused, et luua külastajaid kaasav ning sinu turunduse ja äri eesmärke toetav koduleht.

JÄÄME SULLE ALLES

Anname Sulle kõik vajalikud teadmised, kuidas loodud kodulehte kasutada ja sellest võimalusest maksimum võtta. Lisaks pakume Sulle abi ka peale koostööd! 

Kodulehe tegemine koos Digituul meeskonnaga

Kasutame pea kõiki enimlevinud kodulehe tegemiseks loodud tarkvaralahendusi

Kasutame kodulehtede tegemisel pea alati mõnd spetsiaalselt selleks mõeldud CMS (ing. Content Management System) tarkvara lahendust. Enamasti teeme kodulehti WordPress tarkvarale, aga kui sina eelistad mõnd muud maailmas levinud tarkvara, siis kasutame rõõmuga just seda.

Kodulehe tegemine WordPress tarkvaraga
Kodulehe tegemine Shopify tarkvaraga
Kodulehe tegemine Drupal tarkvaraga
Kodulehe tegemine Joomla tarkvaraga
Kodulehe tegemine Magento tarkvaraga
Kodulehe tegemine Prestashop tarkvaraga

Kodulehe tegemine WordPress tarkvaraga

WordPress tarkvara on väga kasutajasõbralik platvorm, mis võimaldab hiljem hõlpsasti muuta ja hallata veebilehte ilma sügavate tehniliste teadmisteta.

VÄGA LEVINUD, PALJUDE VÕIMALUSTE JA LISAADEGA TARKVARA

WordPressil suur kogukond ja palju lisamooduleid (pluginaid) ning teemasid, mis võimaldavad teil kohandada oma veebilehte vastavalt vajadustele ja soovidele.

SUUREM NÄHTAVUS OTSINGUTULEMUSTES

WordPress tarkvara on hästi optimeeritud otsingumootoritele, mis aitab teie veebilehel saavutada paremat nähtavust ja kõrgemat positsiooni otsingutulemustes.

PIDEVALT UUENEV JA LIHTSALT TÄIENDATAV

Lisaks sellele on WordPress avatud lähtekoodiga platvorm, mis tähendab, et see on tasuta kasutamiseks ja pidevalt arenev ning täiustatav.
Kodulehe tegemine wordpress tarkvaraga - digituul

Kliendid, kelle kodulehed on meie tehtud:

Küsi meilt hinnapakkumist või lihtsalt nõu!

Olgu sinu huviks kodulehe tegemine, maandumislehe loomine, uue e-poe valmistamine või juba olemasoleva kodulehe nähtavuse suurendamine läbi optimeerimise (SEO) või turundamine. 

Anna meile oma huvist teada ja me pakume sulle parima võimaliku lahenduse.

Loome koos kodulehe, mis paneb Sinu kliendi silmad särama!

Aitame Sinu soovid ja ideed ellu viia nii, et koduleht Sulle päriselt kasulik oleks. Koos loome lahenduse, mis paneb kliendid tegutsema ja tehtud investeeringu kasvama.

DIGITUUL

Meie kogenud meeskond loob väärtuslikke kodulehti

Koostöö pole lihtsalt edusamm, vaid tõeline hüppelaud kõrgemale, kus kõik võidavad.

Austades mõõdetavust ja pühendudes konkreetsusele, tagame, et iga kliendi hetk ja iga kliendi investeeritud sent kannab endas väärtust.

Mida peaks teadma enne kodulehe tellimist?

Koduleht on tänapäeval äärmiselt oluline tööriist nii era- kui ka ärilistel eesmärkidel. Siin on mõned põhjused, miks võiks kodulehte vaja minna:

 1. Professionaalsus ja usaldusväärsus: Koduleht annab ettevõttele professionaalsema ilme ja suurendab usaldusväärsust. Potentsiaalsed kliendid saavad kodulehe kaudu ettevõtte kohta rohkem teada, mis aitab luua positiivset esmamuljet.

 2. Turundus ja nähtavus: Koduleht on suurepärane vahend oma toodete või teenuste turundamiseks. Hästi optimeeritud (SEO) koduleht võib parandada ettevõtte nähtavust otsingumootorites, tuues seeläbi rohkem külastajaid ja potentsiaalseid kliente.

 3. Kättesaadavus 24/7: Erinevalt füüsilisest poest või büroost on koduleht alati kättesaadav. See tähendab, et kliendid saavad igal ajal ettevõttega tutvuda, tooteid osta või teenuseid broneerida, mis suurendab müügivõimalusi.

 4. Klientide teavitamine: Koduleht võimaldab ettevõttel lihtsalt ja kiiresti jagada uudiseid, pakkumisi ja muud olulist teavet. Blogipostitused, uudiskirjad ja uuendused aitavad hoida kliente informeerituna ja kaasata neid aktiivsemalt ettevõtte tegevusse.

 5. Konkurentsieelis: Koduleheta võib ettevõte jääda märkamata ning kaotada oma positsiooni turul. Koduleht võimaldab ettevõttel esile tõsta oma unikaalseid omadusi ja eeliseid võrreldes konkurentidega.

 6. Kliendisuhtlus ja tagasiside: Kodulehe kaudu saab ettevõte hõlpsasti suhelda klientidega, vastata nende küsimustele ja koguda tagasisidet. Kontaktivormid, vestlusrobotid ja foorumid võimaldavad klientidel kiirelt ja mugavalt ühendust võtta.

 7. Kuluefektiivsus: Kuigi kodulehe tegemine ja haldamine võib esialgu tunduda kulukas, on see pikaajaliselt väga kuluefektiivne viis oma ettevõtte turundamiseks ja haldamiseks. Võrreldes traditsiooniliste reklaamimeetoditega on digitaalsed turunduskanalid sageli odavamad ja tõhusamad.

 8. Brändi tuntuse kasvatamine: Koduleht on ideaalne koht oma brändi identiteedi loomiseks ja tugevdamiseks. Kodulehe kujundus, sisu ja üldine stiil aitavad kujundada ettevõtte mainet ja meelitada sihtrühma.

 9. Andmeanalüüs ja strateegia planeerimine: Kodulehe kaudu kogutud andmed võimaldavad ettevõttel analüüsida külastajate käitumist, eelistusi ja vajadusi. See teave on väärtuslik toodete või teenuste, turundusstrateegiate ning üldisemalt äriplaani arendamisel.

 10. E-kaubandus ja müügivõimalused: Koduleht võimaldab luua e-poe, mis avab uusi müügivõimalusi nii kohalikul kui ka rahvusvahelistel turul. Samuti lihtsustab see toodete või teenuste müüki ning suurendab seeläbi ettevõtte müügitulu.

Kokkuvõttes on koduleht mitmekülgne ja väärtuslik töövahend, mis aitab suurendada ettevõtte nähtavust, usaldusväärsust ja müügitulu.

Korralik koduleht peaks vastama mitmele olulisele kriteeriumile, et pakkuda kasutajatele meeldivat ja kasulikku kogemust ning täita oma eesmärke tõhusalt. Siin on mõned olulisemad punktid, millele peaks üks korralik koduleht vastama:

 1. Kasutajasõbralikkus: Koduleht peab olema lihtsasti navigeeritav. Selge ja intuitiivne menüü, loogiline struktuur ning hästi korraldatud sisu aitavad kasutajatel leida kiiresti vajaliku teabe. Lihtne ja puhas disain vähendab segadust ning parandab kasutajakogemust.

 2. Mobiilisõbralikkus: Tänapäeval külastavad paljud inimesed, et mitte öelda enamus kodulehti mobiilseadmetest. Seetõttu peab koduleht olema täielikult mobiilisõbralik ehk responsiivne, kohandudes automaatselt erinevatele ekraanisuurustele ja seadmetele. Mobiilne kasutajakogemus peab olema sama hea kui lauaarvutis.

 3. Kiirus ja jõudlus: Kodulehe laadimiskiirus on kriitiline. Aeglased kodulehed võivad põhjustada kasutajate lahkumise enne, kui nad jõuavad sisu vaadata. Optimeeritud pildid, vähendatud serveri päringud ja efektiivne kood aitavad kaasa kiirele laadimisele.

 4. Visuaalne atraktiivsus: Professionaalne ja esteetiline disain aitab luua positiivset esmamuljet. Kaasaegne, puhas ja atraktiivne visuaalne kujundus, mis järgib brändi identiteeti, aitab kodulehel paremini silma paista ning meelde jääda. Värvide, fontide ja graafika hoolikas valik peaks toetama ettevõtte üldist stiili ja sõnumit.

 5. Selge ja asjakohane sisu: Kodulehe sisu peaks olema selge, asjakohane ja hõlpsasti loetav. Tekstid peaksid olema informatiivsed ja hästi struktureeritud, kasutades lühikesi lõike ja pealkirju, et oleks kasutajal lihtne ülevaadet saada. Kvaliteetsed pildid ja videod rikastavad sisu ning muudavad selle külastajale huvitavamaks.

 6. SEO-sõbralikkus: Koduleht peaks kindlasti olema optimeeritud otsingumootoritele (SEO), et tagada parem nähtavus otsingutulemustes. Asjakohased märksõnad, meta kirjeldused, alt tekstid piltidel ja korralik URL-struktuur aitavad parandada kodulehe positsiooni otsingumootorites.

 7. Turvalisus: Turvalisus on oluline igale kodulehele, eriti e-kaubanduse kodulehtedele. Kindlasti peaks koduleht kasutama HTTPS protokolli, et tagada andmete turvaline edastamine. Regulaarne turvauuenduste ja varukoopiate tegemine aitab kaitsta kodulehte võimalike küberohtude eest.

 8. Kontaktivõimalused: Koduleht peaks pakkuma lihtsaid ja selgeid võimalusi ettevõttega ühenduse võtmiseks. Kontaktivormid, e-posti aadressid, telefoninumbrid ja füüsilised aadressid peaksid olema kergesti leitavad. Samuti on kasulik lisada sotsiaalmeedia lingid.

 9. Analüütika: Kodulehe jõudluse jälgimiseks on oluline kasutada analüütikavahendeid. Google Analytics ja teised sarnased tööriistad võimaldavad jälgida külastajate käitumist, lehe populaarsust ja teisi olulisi näitajaid, mis aitavad kodulehte pidevalt parandada.

Kokkuvõttes peaks korralik koduleht olema kasutajasõbralik, visuaalselt meeldiv, kiire ja turvaline, pakkudes samal ajal asjakohast ja hästi struktureeritud sisu ning lihtsaid kontaktivõimalusi.

Kodulehe loomine on oluline otsus, mis võib mõjutada iga ettevõtmise, ettevõtte või isikliku brändi kuvandit ja toimivust. Küsimus, kas tellida koduleht professionaalselt teenusepakkujalt või teha see ise, sõltub päris mitmest tegurist. Siin on mõned kaalutlused mõlemale lähenemisele.

Kodulehe tellimine professionaalselt teenusepakkujalt

 1. Professionaalsus ja kvaliteet: Kui tellite kodulehe professionaalselt teenusepakkujalt, võite olla kindel, et saate kvaliteetse ja professionaalse tulemuse. Disainerid ja arendajad omavad vajalikke teadmisi ja kogemusi, et luua visuaalselt atraktiivne ja funktsionaalne koduleht.

 2. Aja kokkuhoid: Professionaalse teenuse kasutamine säästab teie aega, kuna te ei pea ise õppima ja teostama kodulehe loomisega seotud tehnilisi ülesandeid. See võimaldab teil keskenduda oma põhitegevusele.

 3. Tehniline tugi ja hooldus: Paljud veebiarenduse ettevõtted pakuvad kodulehe loomise kõrval ka hooldusteenuseid. See tähendab, et teil on pidev tugi võimalike probleemide lahendamiseks ja kodulehe uuendamiseks.

 4. Kohandatavus ja unikaalsus: Professionaalsed arendajad saavad luua kodulehe, mis on täielikult kohandatud teie spetsiifilistele vajadustele ja brändi identiteedile. See annab teile unikaalse eelise konkurentide ees.

Kodulehe ise tegemine

 1. Kulude kokkuhoid: Kodulehe ise tegemine võib olla rahaliselt säästlikum, kuna te ei pea maksma professionaalsetele teenusepakkujatele. See on eriti oluline väikeste ettevõtete ja alustavate ettevõtmiste puhul.

 2. Täielik kontroll: Kui loote kodulehe ise, on teil täielik kontroll kogu protsessi üle. Saate teha muudatusi ja uuendusi vastavalt oma soovidele ja vajadustele ilma kellegi teisega konsulteerimata.

 3. Õppimisvõimalus: Kodulehe ise loomine annab võimaluse õppida uusi oskusi ja saada teadmisi veebidisainist ja -arendusest. See võib olla väärtuslik kogemus, mis aitab teid ka tulevikus.

 4. Lihtsad tööriistad ja platvormid: Tänapäeval on saadaval palju kasutajasõbralikke tööriistu ja platvorme, nagu WordPress, Wix või Shoproller, mis võimaldavad teil kodulehe ise luua ilma sügavate tehniliste teadmisteta. Need platvormid pakuvad valmis malle ja nn lohistamise funktsioone, mis muudavad kodulehe loomise lihtsamaks.

Kaalutlused otsuse tegemisel

 • Eelarve: Kui teie eelarve on piiratud, võib ise tegemine olla parim valik. Samas, kui kvaliteet ja professionaalsus on esmatähtsad, tasub investeerida professionaalsesse teenusesse.
 • Aeg: Kui teil on aega ja huvi õppida ning tegeleda kodulehe loomisega, võib ise tegemine olla rahuldust pakkuv. Kui aeg on piiratud ja soovite kiiret tulemust, on professionaalne teenus parem valik.
 • Eesmärgid ja vajadused: Hindage oma kodulehe eesmärke ja vajadusi. Kui vajate keerulisi funktsioone ja spetsiifilist disaini, võib professionaalne abi olla hädavajalik. Lihtsamate kodulehtede puhul võib ise tegemine olla täiesti piisav.

Kokkuvõttes sõltub kodulehe tegemise otsus teie individuaalsetest vajadustest, oskustest ja ressurssidest. Mõlemal lähenemisel on omad eelised ja puudused, ning parima valiku tegemine nõuab põhjalikku kaalumist.

Kodulehe tegemise maksumus võib varieeruda suuresti sõltuvalt mitmest erinevast tegurist. Üldiselt kujuneb kodulehe hind sõltuvalt keerukusest, mahust, disaini ja arenduse tasemest, ning lisafunktsioonidest. Siin on mõned peamised tegurid, mis mõjutavad kodulehe tegemnise hinda:

1. Kodulehe tüüp ja keerukus

 • Lihtsad veebilehed: Visiitkaardi tüüpi veebileht, millel on vaid mõned leheküljed (näiteks avaleht, kontaktileht, teenuste leht), on tavaliselt odavamad. Nende maksumus võib jääda sõltuvalt tegiast vahemikku 500-2 000 eurot.
 • Keskmise keerukusega lehed: Need lehed võivad sisaldada ajaveebi, galeriid, portfooliot ja muid funktsioone, mis nõuavad rohkem arendust ja disaini. Selliste lehtede hind võib olla 2 000 – 5 000 eurot.
 • Komplekssed lehed: Suurte ettevõtete veebilehed, e-poed ja kohandatud rakendustega lehed võivad nõuda märkimisväärset arendustööd. Selliste projektide hinnad algavad tavaliselt 5 000 eurost ja võivad ulatuda kümnetesse tuhandetesse.

2. Disain ja kasutajakogemus

 • Mallide kasutamine: Valmis mallide kasutamine on odavam lahendus. Paljud platvormid, nagu WordPress ja Wix, pakuvad tasuta ja tasulisi malle, mille kasutamine võib vähendada kodulehe arenduskulusid.
 • Kohandatud disain: Kui soovite ainulaadset disaini, mis on kohandatud teie brändile ja vajadustele, võib hind jälle olla märkimisväärselt kõrgem. Kohandatud disain nõuab alati ka rohkem aega ja ning erinevate spetsialistide abi.

3. Arenduse keerukus

 • Staatilised lehed: Lihtsamate, staatiliste lehtede arendamine on odavam, kuna need ei vaja keerulisi funktsioone ega dünaamilist sisu.
 • Dünaamilised lehed: Lehed, mis vajavad kasutaja autentimist, andmebaaside ühendusi, e-kaubanduse funktsioone ja muid dünaamilisi komponente, on kallimad arendada.

4. Lisafunktsioonid

 • E-kaubandus: E-poe loomine nõuab täiendavat tööd toodete haldamise, makselahenduste ja turvalisuse tagamiseks. See võib oluliselt tõsta kodulehe maksumust.
 • Kolmandate osapoolte integratsioonid: CRM-süsteemide, e-posti turunduse, sotsiaalmeedia ja teiste platvormidega integreerimine lisab arenduse keerukust ja kulusid.
 • SEO ja turundus: Optimeeritud sisu, märksõnauuringud, tehniline SEO ja turundusstrateegia arendamine on täiendavad kulud, mis võivad osutuda vajalikuks, et tagada kodulehe edukus.

5. Hooldus ja tugi

 • Hooldusteenused: Kodulehe pidev hooldus, uuendused ja turvalisuse tagamine on kulud, mis tuleb lisada eelarvesse. Hooldusteenused võivad olla igakuised või aastased ja sõltuvad lehe keerukusest.
 • Hostimine ja domeen: Domeeninimi ja veebimajutus on pidevad kulud. Domeeninimi maksab ligikaudu 10-20 eurot aastas ja selle majutamine vastava teenusepakkuja serveris võib maksta  50-200 eurot aastas, sõltuvalt sinu valitud teenustest ning vajaminevast serveri ressursist.

Kokkuvõte

Kodulehe maksumus sõltub suuresti  vajadustest ja eesmärkidest. Lihtsad ja vähekeerulised lehed on taskukohasemad, samas kui suuremad ja keerukamad projektid nõuavad suuremaid investeeringuid. Oluline on selgelt määratleda oma eesmärk, nõudmised ja eelarve, et leida parim lahendus, mis vastab teie ootustele ja võimalustele.

Kodulehe tegemise ajakulu sõltub suuresti päris mitmest erinevast tegurist, sealhulgas projekti keerukusest, töömahtudest ning osapoolte koostöö tõhususest. Siin on mõned peamised aspektid, mis mõjutavad kodulehe valmimise aega:

1. Projekti planeerimine ja kavandamine

Vajaduste väljaselgitamine ja eesmärkide seadmine: Projekti alguses toimub kohtumine kliendi ja veebiarendustiimi vahel, et arutada kodulehe eesmärke, sihtrühma, funktsioone ja disaininõudeid. See etapp võib kesta mõnest päevast kuni paari nädalani, sõltuvalt kliendi valmisolekust ja projekti keerukusest.

Wireframe’id ja prototüübid: Enne disaini ja arendusega alustamist luuakse sageli kodulehe skeemid ja prototüübid. See aitab visualiseerida kodulehe struktuuri ja kasutajakogemust. Wireframe’ide ja prototüüpide loomine võib võtta mõnest päevast kuni paar nädalat.

2. Disain

Disainikontseptsioonid ja kujundused: Veebidisainerid loovad esialgsed disainikontseptsioonid ja kujundused, mis arutatakse läbi kliendiga. Sõltuvalt projekti keerukusest ja kliendi tagasisidest võib see etapp kesta 1-4 nädalat.

Kujunduste läbivaatamine ja kinnitamine: Pärast esialgsete disainide valmimist toimub tihe koostöö kliendiga, et teha vajalikud parandused ja kinnitada lõplikud kujundused. See protsess võib võtta mõnest päevast kuni mõne nädalani, olenevalt tagasiside kiirusest ja muudatuste mahust.

3. Arendus

Front-end ja back-end arendus: Kui disain on kinnitatud, alustatakse kodulehe arendust. Front-end arendus hõlmab kujunduse koodi kirjutamist, samas kui back-end arendus keskendub andmebaaside, serverite ja muude taustsüsteemide loomisele. Sõltuvalt kodulehe keerukusest võib arendusetapp kesta 4-12 nädalat või isegi kauem.

Funktsioonide integreerimine ja testimine: Arenduse käigus lisatakse ja testitakse erinevaid funktsioone, nagu kontaktvormid, e-kaubanduse lahendused, kasutaja autentimine jne. See võib võtta 1-3 nädalat, sõltuvalt funktsioonide arvust ja keerukusest.

4. Testimine ja juurutamine

Testimine: Põhjalik testimine on kriitiline, et tagada kodulehe veatu toimimine. See hõlmab kasutajaliidese, funktsionaalsuse, mobiilisõbralikkuse ja jõudluse testimist. Testimisetapp võib kesta 1-2 nädalat.

Kodulehe lansseerimine: Pärast edukat testimist viiakse koduleht üle avaliku serverisse ehk avaldatakse. See protsess hõlmab domeeninime seadistamist, serveri konfigureerimist ja kodulehe avaldamist. Lansseerimine võtab tavaliselt 1-3 päeva.

Kokkuvõte

Kokkuvõttes võib lihtsama kodulehe tegemine aega võtta 4-6 nädalat, samas kui keerukamate projektide puhul võib see ulatuda 3-6 kuuni või isegi kauem. Täpne ajakulu sõltub projekti nõuetest, meeskonna suurusest ja koostöö efektiivsusest. Eduka kodulehe tegemise projekti võti on põhjalik planeerimine, selge suhtlus ja realistlikud ajakavad.

Parim viis saada ülevaadet või täpset hinnangut võimalikule ajakulule on konsulteerida meie professionaalse meeskonnaga ning arutada seda konkreetsetest vajadustest, soovidest ning eesmärkidest lähtuvalt.

Digituul on välja kujunenud usaldusväärseks ja professionaalseks koostööpartneriks kodulehe loomise valdkonnas. Siin on mõned põhjused, miks meie arvates võiks kaasata Digituul meeskonnaoma oma uue kodulehe tegemise protsessi:

1. Professionaalsus ja kvaliteet

Digituul meeskond koosneb kogenud disaineritest ja arendajatest, kes suudavad luua visuaalselt atraktiivseid ja funktsionaalseid kodulehti. Tagame, et teie koduleht saab mitte ainult esteetiliselt meeldiv, vaid ka tehniliselt täiuslik, vastates kõigile kaasaegsetele veebistandarditele.

2. Unikaalsed ja teile kohandatud lahendused

Iga ettevõte on unikaalne ja meie mõistame seda. Seepärast pakume kohandatud lahendusi, mis on loodud spetsiaalselt iga ettevõtte vajadusi silmas pidades. Alates disainikontseptsioonidest kuni funktsionaalsuse integreerimiseni – Loome alati kodulehe, mis peegeldab teie brändi identiteeti ning aitab saavutada just teie ärilisi eesmärke.

3. Täisteenus

Paskume täielikku teenusepaketti, mis hõlmab kõiki kodulehe loomise etappe: Vajaduste väljaselgitamine, disain, arendus, testimine, lansseerimine ja hooldus. See tähendab, et saate kõik vajalikud teenused ühest kohast, mis lihtsustab protsessi ja tagab sujuva projekti elluviimise.

4. Kliendikesksus

Keskendume kliendi rahulolule ja partnerluse väärtustamisele. Teeme tihedat koostööd, et mõista teie vajadusi ja ootusi. Regulaarne suhtlus ja läbipaistvus tagavad, et iga projekt kulgeb vastavalt ajakavale ja eelarvele ning tulemus vastab või ületab teie ootused.

5. Mobiilisõbralikkus ja SEO

Kaasaegsed kodulehed peavad olema mobiilisõbralikud ja optimeeritud otsingumootoritele. Seepärast loome alati responsiivseid kodulehti, mis näevad suurepärased välja ning toimivad sujuvalt kõigis nutiseadmetes. Garanteerime, et teie koduleht on SEO-sõbralik, mis aitab parandada teie nähtavust otsingumootorites ja tuua kodulehele rohkem külastajaid.

6. Kiirus ja jõudlus

Mõistame, kui oluline on kodulehe kiirus ja jõudlus. Seepärast kasutame parimaid praktikaid ja tööriistu, et tagada kodulehe kiire laadimine ning usaldusväärne toimimine. See mitte ainult ei paranda kasutajakogemust, vaid aitab parandada ka SEO tulemusi.

7. Hooldus ja tugi

Kodulehe loomine on alles algus. Pakume kõigile oma klientidele ka pidevat hooldust ja tehnilist tuge, et loodud koduleht püsiks alati ajakohane ja turvaline. Teeme regulaarseid uuendusi ja tagame, et kõik süsteemid töötaksid tõrgeteta.

8. Konkurentsivõimeline hind

Vaatamata kõrgele kvaliteedile ja professionaalsusele on meie hinnad konkurentsivõimelised. Pakume erinevaid pakette ja lahendusi, mis sobivad erinevatele eelarvetele, tagades, et saate alati parima hinna ja kvaliteedi suhte.

Kokkuvõte

Digituul on ideaalne koostööpartner kodulehtede loomisel just tänu oma professionaalsusele, personaalsetele lahendustele, täisteenusele  ja kliendikesksusele. Meie pühendumus kvaliteedile, mobiilisõbralikkusele, SEO-le, kiirusele ja pidevale hooldusele tagab, et teile loodud koduleht on edukas ja vastab kõikidele kaasaegsetele nõudmistele. Kaasates meie meeskonna, saate usaldusväärse partneri, kes aitab teil saavutada teie ärilisi eesmärke ning luua tugeva veebipõhise kohaloleku internetis.

Otsid abi kodulehe tegemisel?​

UUS! KODULEHE HINNAKALKULAATOR

Kalkuleeri ise oma uue kodulehe hind!

Uus online kalkulaatore võimaldab valida sobivad kodulehe või e-poe elemendid ning kalkuleerida reaalajas selle ligikaudse maksumuse.