Kodulehe tegemine

Otsid partnerit oma praeguse kodulehe uuendamiseks või uue kodulehe tegemiseks?

Partnerit, kes mõtleb asjad läbi ja teeb kodulehe, mille eesmärgiks on uute klientide kaasamine, müügi suurendamine või luua paremat suhtlust sihtgrupiga – siis oled õiges kohas.

Meil on kogemused ja teadmised, et disainida Sulle vastav koduleht. 

Otsid abi uue kodulehe tegemisel?

Teeme kodulehti, mis on läbimõeldud ning kaasvad maksimaalselt külastajaid! Loome iga sisu- ja disainielemendi niii, et need arvestaksid disainimise, turunduse, optimeerimise ning inimpsühholoogia parimaid praktikaid. Kasutame ainult andmetel põhinevaid teadmisi ning kogemusi, et luua unikaalseid kodulehti. Iga meie tehtud koduleht on eesmärgistatud, kaasab külastajaid ning suurendab kodulehe konversioone.

1. Analüüsime

Selgitame ja kaardistame iga meie tellija vajadused, kodulehe hetkeolukorra, sihtgrupi ning eesmärgipüstituse. 

2. Eesmärgistame

Lepime kokku kodulehe ärilised eesmärgid. Milliseid ülesandeid uus koduleht täitma hakkab ning mis on oodatud tulemused.

3. Loome strateegia

Kuidas potentsiaalne külastaja uuele kodulehele jõuab ning kuidas temast kodulehel saab kasulik klient.

4. Loome kodulehe sisu

Kirjutame kodulehele sisu ja valime pildid nii, et need oleksid kaasavad ning veenvad, mitte lihtsalt kirjeldav ilukirjandus.

5. Konstrueerime ja koodime

Lähtudes eesmärkides, strateegiast, argumentidest ja sisust loome struktuuri, navigatsiooni ning kirjutame koodi

6. Lanseerime ja testime

Tõstame valmis kodulehe serverisse ja avaldame. Lisaks anname kõik vajalikud teadmised, kuidas loodud kodulehte kasutada ja sellest võimalusest maksimum võtta.

Miks tellida kodulehe tegemine meilt?

Teeme Sulle alati oma kogemustele tuginedes parima võimaliku kodulehe, mis aitab kasvatada müüki, konversioone (CRO) ja täita Sinu seatud kasumi eesmärke.

TOETAME JA AITAME SIND

Oleme partneriks kogu kodulehe tegemise protsessi vältel, alates ideede genereerimisest ja disainist kuni kodulehe käivitamiseni.

TULEMUSED

Meie meeskonnal on kannatlikku meelt, et süveneda Sinu vajadustesse ning kõik vajalikud kogemused, et luua külastajaid kaasav ning sinu turunduse eesmärke toetav koduleht.

JÄÄME SULLE ALLES

Anname Sulle kõik vajalikud teadmised, kuidas loodud kodulehte kasutada ja sellest võimalusest maksimum võtta. Lisaks pakume Sulle abi ka peale koostööd! 

E-poe tegemine - Digituul

Kliendid, kelle kodulehed on meie tehtud:

Küsi pakkumist või lihtsalt nõu!

Olgu sinu huviks kodulehe tegemine, maandumislehe loomine, uue
e-poe valmistamine või juba valmis kodulehe nähtavuse suurendamine läbi optimeerimise (SEO) või turundamine. Anna meile oma huvist teada ja me pakume sulle parima võimaliku lahenduse.

Loome koos Sinuga kodulehe, mis paneb Sinu kliendi silmad särama!

Aitame Sinu soovid ja ideed ellu viia nii, et koduleht Sulle päriselt kasulik oleks. Koos loome lahenduse, mis paneb kliendid tegutsema ja tehtud investeeringu kasvama.

DIGITUUL

Meie kogenud meeskond loob väärtuslikke kodulehti

Koostöö pole lihtsalt edusamm, vaid tõeline hüppelaud kõrgemale, kus kõik võidavad.

Austades mõõdetavust ja pühendudes konkreetsusele, tagame, et iga kliendi hetk ja iga kliendi investeeritud sent kannab endas väärtust.

Otsid abi kodulehe tegemisel?​

UUS! KODULEHE HINNAKALKULAATOR

Kalkuleeri ise oma uue kodulehe hind!

Uus online kalkulaatore võimaldab valida sobivad kodulehe või e-poe elemendid ning kalkuleerida reaalajas selle ligikaudse maksumuse.