Kodulehed ja e-poe lahendused

Kodulehe tegemine

Kas soovid omale kasulikku ja hästi optimeeritud kodulehte või e-poodi?

Otsid lahendust, mis teeks sinu äri nähtavaks ja tulud suuremaks? Digiturunduse terviklahendust mis on hästi läbimõeldud, mobiilisõbralik, otsingumootoritele optimeeritud, Sinu äri iseloomu ja eesmärke arvestav ning majanduslikult kasulik?

kodulehe_tegemine

Kodulehe tegemine, see ei käi pelgalt kõhutunde järgi.

Teeme sulle kodulehe, mis aitab rahuldada just Sinu kliendi vajadusi,  võidab sulle lojaalseid püsikliente, toob juurde uusi külastajad ning tõstab brändi tuntust.

Kõige selle tulemusena aitab loodud koduleht Sinu ettevõttele kasumit teenida.

Koduleht peab olema kiire, turvaline, kliendile lihtsasti leitav, mugav kasutada ning omanikule lihtne hallata.

Teeme kodulehti maailmas enim kasutatavatele ja kergesti hallatatavatele sisuhaldustarkvaradele WordPress, Magento või Joomla. Aga vajadusel kirjutame spetsiaalselt teile mõeldud veebilehe või  aitame seadistada uue veebilehe WIX, Shoproller või mõne muu tarkvara abiga. Koos leiame just teie vajadustest ning võimalustest lähtuva lahenduse. 

Hästi töötav HTML/CSS kood on meile oluline

Meie arendajate loodud HTML/SCC vastab täpselt disaineri nägemusele, töötab kiirelt ning arvestab otsimootoritega.

Valideerime alati oma koodi, sest see aitab juba eos vigu ennetada ja lihtsustab koodi haldamist.

kodulehe_tegemine

Tagasiside …

Teeme kodulehti mis on kasutajasõbralikud selged ja lihtsasti loetavad.

Miks? Sest umbes 80% inimestest ei loe veebilehtedel olevaid sisutekste sõna­sõnalt, vaid sirvib seda. Ei osteta kallist toodet, mis oleks kuidagi parem või kvaliteetne. Ostetakse ikka lahendust, emotsiooni või siis lihtsalt staatust. Sisutekst on oluline element emotsioonidele põhjenduste loomisel. See aitab veebilehe külastajal tekkinud ostusoovi endale põhjendada.

Kvaliteetne sisu paneb kliendid veebilehel tegutsema

Iga toode või teenus on unikaalne ning selle esitlemisel arvestame alati seda ostva või tarbiva kliendi ootusi ning emotsioone.

Teeme kodulehti mille sisu, mis paneb kliendid klikkima, kirjutama, pärima, tellima või ostma – tegema sinu ärile kasulike tegevusi.

kodulehe_tegemine

Kliendid …

img
img
img
img
img

Kodulehe tegemine peab olema hästi läbi mõeldud. Kaasa meie kogenud meeskond omale uue kodulehe või e-poe tegemiseks või olemasoleva paremaks muutmiseks.

Digituul

TÄHELEPANU!

KASUTAME KÜPSISEID

Kasutame oma kodulehel küpsisefaile, et pakkuda sulle parimat kasutajakogemust. Klikkides “Olen nõus” nupule, annad nõusoleku nende kasutamiseks. Täpsemalt saad selle kohta lugeda meie privaatsuspoliitikast.