Meie lugu

Digiturunduse agentuur Digituul OÜ
Hea digiturunduse alus on eesmärkide seadmine, tulemuste mõõtmine, analüüsimine ja selle põhjal pidev turundustegevuste parandamine.

Meie turundusagentuuri tugevuseks on strateegiline mõtlemine ja praktilised kogemused. Osutame digiturundus teenuseid oma klientidele juba enam kui 5 aastat. Oleme teinud hulgaliselt digiturundust ja loodud hulgaliselt hästi toimivaid kodulehti.

Ainult tulemus on oluline!

Mida kliendid on öelnud

Sai tellitud agentuurilt Digituul kodulehe tegemine ja e-poe arendus. Ootasime algselt vaid ideed ja abi ülesehitusel, saime aga täislahenduse ja hoopiski teise nägemuse, mis toimis meie toote puhul paremini. Koostöö jätkub ja soovitame kui soovite tuge, täislahendust ning tõelist koostööpartnerit.
Kodulehe tegemine-Digituul-Blue Drum Events
Regina Fedotova
Blue Drum Events
Suur tänu ülevaatliku SEO konsultatsiooni eest. Konsultatsiooni käigus sain praktilised ja konkreetsed ettepanekud, mis arusaadavalt selgitatuna aitavad teha kiired parandused kodulehe parema leitavuse osas.
Kodulehe tegemine-Digituul-Tõrva-Veemõnula
Marianne Sokk
Tõrva Veemõnula (Tõrva VM)
Digituul meeskonna kogemused aitasid meil Google AD Words reklaamid kasulikult tööle panna ning e-poe müügitulemusi pea 40% suurendada.
Kodulehe tegemine-Digituul-Fendernet
Meelis Jakobson
Fendernet
Agentuuri meeskond pakkus müügi valdkonnas välja olulisi strateegilisi lahendusi, mille peale me ise poleks tulnud. Tänu uuenenud veebilehele oleme kliendi jaoks täna selgelt nähtavamad.
Kodulehe tegmine-Digituul-Metsahaldur
Erko Soolmann
Metsahaldur

Planeerid uut kodulehte või digiturunduse lahendust?

Aitame Sinu soovid ja ideed ellu viia nii, et need sulle päriselt kasulikud oleks. Koos loome lahenduse, mis paneb kliendid tegutsema ja tehtud investeeringu kasvama.

Digiturunduse agentuur Digituul - Meeskond

Loome digilahendusi, mis ei puhka kunagi.

Kutsu meie turundusagentuur endale appi. Aitame sind rõõmuga nii kodulehe tegemisel, maandumislehe loomisel, uue e-poe valmistamisel või juba valmis digilahenduse nähtavuse suurendamine läbi optimeerimise (SEO) või klikipõhise turundamise.

Meie meeskonna südameasjaks on panustada Sinu projekti õnnestumisse.