SEO teenus kodulehele, maandusmislehele, e-poele või veebirakendusele

Kodulehe optimeerimine otsingumootoritele (SEO)

Mis on SEO ehk kodulehe otsingumootoritele optimeerimine?

Kodulehe optimeerimise tegevused (ing.k. Search Engine Optimisation) või vastav teenus on veebilehe tehniliste osade (lingid, metaandmed jne.), sisu (tekstid, pildid) muutmine kindlatele märksõnadele ja otsimootorite tehnilistele kriteeriumitele paremini vastavaks. Tegevuste tulemusel muudetakse veebileht otsimootorites (Google, Yahoo jne.) paremini nähtavaks ajal, mil potentsiaalne klient oma murele lahendust otsib.

seo_teenus

Miks üldse veebilehte optimeerida?

  • Kogu maailmas tehakse keskmiselt 3,5 billionit otsingut päevas, millest 86% tehakse Google keskkonnas.
  • 93% online kogemustest algab otsinguga.
  • 63% ostudest algab internetis, isegi kui ost tehakse füüsilises poes.
  • 70-80% inimestest ignoreerib otsingutulemuste eel näidatavaid reklaame.
  • 70% turundajatest peab SEO strateegiat efektiivsemaks kui PPC strateegiat.

Soovid lisainfot või pakkumist veebilehe optimeerimise (SEO) teenustele?

Meie kliendid …

img
img
img
img
img

Hästi optimeeritud koduleht suurendab ettevõtte veebilehe nähtavust ja toetab brändi tuntuse kasvu.

Kui sul juba on koduleht, siis on ka selle leidmine vajalik ning sulle kasulik. Olgu see siis internetikaubandus, mõni täiesti interneti kauge ettevõtmine on veebileht sinu visiitkaart, mida potentsiaalsed kliendid varem või hiljem veebist otsima tulevad. Kui sinu koduleht tuleb välja  otsingumootoris kolmandal või neljandal lehel, siis suuretõenäosusega seda ei külastata. 

Millest alustada kodulehe optimeerimist?

Kõik algab sinu ootustest ja eesmärkidest. Mida ja kellele soovid oma kodulehega öelda või milliseid kasulike tegevusi potentsiaalsed kliendid seal tegema peaksid. Edasi võiks olla selge, milliste märksõnadega potentsiaalsed kliendid sinu pakutavaid tooteid või teenuseid otsivad ning kellega konkureerid.

Soovid lisainfot või pakkumist veebilehe optimeerimise (SEO) teenustele?

seo_teenused

Tagasiside …

Optimeeritud koduleht on potentsiaalsetele klientidele leitav ning aitab läbi külastajate kasvu suurendada kodulehel tehtavate tegevuste, hinnapäringute, tellimuste või müügitehingute arvu. 

Iga hästi läbimõeldud SEO strateegia tulemusel kodulehele saabuv külastaja potentsiaalne klient. Kui ka sinu koduleht on mugav, sisukas ja teostatud päringule vastav, siis on paremad  tulemused ning kasumlikkus garanteeritud.

Mida sisaldab Kvaliteetne SEO teenus?

Sõltuvalt teenuse pakkujast võib tegevuste sõnastus erineda, kuid kvaliteedi tagamiseks peaks see alati sisaldama järgmist:

  • Tegevusvaldkonnast lähtuvat märksõna analüüsi.
  • Konkurentide analüüsi lähtuvalt märksõnadest.
  • Kodulehe tehnilist ja kasutajasõbraliikuse auditit.
seo_teenused

Meie kliendid …

img
img
img
img
img

Teeme koos Sinu veebilehe potentsiaalsetele klientidele nähtavaks ning paneme kliendid sinu veebilehel tegutsema nii, et see oleks Sulle maksimaalselt kasulik

Digituul

TÄHELEPANU!

KASUTAME KÜPSISEID

Kasutame oma kodulehel küpsisefaile, et pakkuda sulle parimat kasutajakogemust. Klikkides “Olen nõus” nupule, annad nõusoleku nende kasutamiseks. Täpsemalt saad selle kohta lugeda meie privaatsuspoliitikast.