SEO teenus | Kodulehe optimeerimine

SEO ehk kodulehe otsingumootoritele optimeerimine on tänasel digiajastu turunduse lahutamatu osa.

Kui soovid, et potentsiaalsed kliendid rohkem teie kodulehele jõuaksid, siis on optimeerimise teenus just see mida vajate.

Aitame igal kodulehel õigete märksõnadega Google otsingus paremini esile tõusta?

SEO on kodulehe optimeerimise protsess, et Sinu pakutav teenus või toode tuleks välja Google otsingumootoris kõrgetel kohtadel.

SEO analüüs

Kasutame professionaalseid tööriistu, et ära kaardistada Sinu kodulehe SEO hetkeolukorra. Leiame märksõnad või fraasid, kuidas klient sinu teenust/toodet otsib. Tuvastame märksõnade või fraasidega tehtavate otsingute mahud. Teeme konkurentide analüüsi, kus tuvastame märksõnade või fraaside raskusastmed. Lisaks paneme kokku listi erinevatest kodulehe optimeerimise tegevustest.

Kodulehe optimeerimist otsingumootoritele

Kui oleme ära teinud põhjaliku SEO analüüsi, siis hakkame vastavalt kliendi pakkumisele parandama kodulehe SEO optimeerimise tegevusi – lehel tehtavad (ON PAGE) ja lehest väljaspool tehtavad (OFF PAGE) tegevused. SEO teenus hõlmab mitmesuguseid tegevusi, sealhulgas märksõnade uurimist, sisu loomist, lehe optimeerimist, tehnilist SEO-d, linkide loomist ja palju muud, eesmärgiga parandada saidi nähtavust ja asetust Google otsingumootorites. Üks olulisemaid SEO strateegiaid on linkide ehitamine, mis mõjutab märkimisväärselt kodulehe positsiooni otsingutulemustes.

Tulemused

Oluline on eesmärk ning järjepidevus SEO tegevuste teostamisel. Erinevalt tasulisest reklaamist võivad SEO eelised end ära tasuda veel kaua pärast esialgse investeeringu tegemist, muutes selle pikas perspektiivis väga tasuvaks turunduse strateegiaks

Miks on kodulehe optimeerimine Sulle kasulik?

Hästi optimeeritud koduleht on alati õigel ajal ja õigete märksõnadega otsingutulemustes kõrgel positsioonil. Nii jõuab sinuni maksimaalselt palju päringuid, tellimusi või kliendikontakte. 

SUURENDAB USALDUSVÄÄRSUST JA AUTORITEETI.

Kvaliteetsed ja autoriteetsed lingid teistelt koduleh­tedelt suurendavad sinu kodulehe usaldusväärsust. Otsingumootorid näevad seda kui signaali, et sinu sisu on väärtuslik ning seetõttu väärib sinu koduleht kõrgemat positsiooni tulemustabelis.

PARANDAB POSITSIOONE GOOGLE'S

Mida rohkem autoriteetseid linke viitab sinu lehele, seda paremaid positsioone saavutad Google’is. Otsingumootorid hindavad linkide arvu ja kvaliteeti, et määrata sinu kodulehe tähtsust konkreetses valdkonnas.

LINGID-LINGID-LINGID

Keskenduge kvaliteetsete ja autoriteetsete linkide hankimisele. Linkide loomise strateegia peab alati keskenduma kvaliteedile, mitte kvantiteedile. Viimased 20 aastat on lingid IKKAGI parim viis kodulehe kvaliteedi määra­ miseks. Lingid jäävad Google’i järjestussignaaliks.
SEO-Kodulehe optimeerimine-kodulehe optimeerimine otsingumootori jaoks- Search Engine Optimization

Kliendid, kes meid usaldavad:

Otsid abi kodulehe optimeerimisega ?

SEO on kodulehe optimeerimise protsess, et Sinu pakutav teenus või toode tuleks välja Google otsingumootoris kõrgetel kohtadel. Meie meeskonna südameasjaks on panustada Sinu projekti õnnestumisse.

Google Ads reklaamid-Google Ads koolitus-Digituul OÜ

Tule tasuta konsultatsioonile. Me suhtleme ka digitaalselt, kuid parim kohtumine on ikka päris kohtumine.

Aitame Sinu soovid ja ideed ellu viia nii, et need Sulle päriselt kasulikud oleks. Koos loome lahenduse, mis paneb kliendid tegutsema ja tehtud investeeringu kasvama.

DIGITUUL

Motiveeritud meeskond loob väärtuslikke lahendusi

Koostöö pole lihtsalt edusamm, vaid tõeline hüppelaud kõrgemale, kus kõik võidavad.

Austades mõõdetavust ja pühendudes konkreetsusele, tagame, et iga kliendi hetk ja iga kliendi investeeritud sent kannab endas väärtust.

Tee oma kodulehele TASUTA digitest

Otsid lahendust kodulehe SEO parandamiseks?

Küsi meilt tasuta nõu!

Meie digiturunduse strateeg võtab Sinuga kokkulepitud ajal ühendust, et analüüsida Sinu kodulehe hetke olukorda ning võimalusi SEO tulemuste parandamiseks.