Miks peaksid valima SEO teenuse oma ettevõttele?

Google Ads reklaamid-Google Ads koolitus-Digituul OÜ
3 minutit kulub lugemiseks

Miks peaksid valima SEO teenuse oma ettevõttele?

Kas Sa oled kunagi mõelnud, miks mõned ettevõtted tunduvad olevat alati esimesel lehel Google otsingutulemustes, samas kui teised peidavad end kolmandal või neljandal lehel, jäädes ilma suurest potentsiaalsest kliendibaasist ja müügivihjetest? Vastus peitub SEOs ehk Search Engine Optimization’is, mis on ülioluline osa kaasaegsest digiturundusest.

Mis on SEO ja miks see on nii oluline?

SEO on kodulehe optimeerimise protsess, mille eesmärk on tõsta selle nähtavust otsingumootorites, eriti Google’is. Kui Sinu ettevõtte koduleht on optimeeritud õigete märksõnade ja sisuga, on suurem tõenäosus, et see kuvatakse otsingutulemuste esimestel lehekülgedel. See omakorda toob kaasa suurema liikluse kodulehele, mis tähendab rohkem müügivihjeid, suuremat müüki ja paremaid konversioone. Loe lähemalt ka SEO linkide ehitamisest või vaata tulemusi SEO linkide ehitamisest.

Miks SEO on suurepärane investeering?

Suurem nähtavus ja liiklus

Optimeerides õigeid märksõnu ja sisu, tõuseb sinu koduleht kõrgemale otsingumootori tulemustes. Sinu ettevõte saab rohkem orgaanilist liiklust, mis toob kaasa müügivihjeid ja suurendab müüki.

Konkurentsieelis

Tänapäeval on üha rohkem ettevõtteid veebis, seega on SEO abil võimalik oma sihtkliendi silme ette sattuda enne konkurenti, luues sellega konkurentsieelise.

Pikaajaline kasu

Erinevalt tasulistest reklaamidest pakub SEO pikaajalist kasu. Kui oled heal positsioonil otsingutulemustes, võid nautida sellest tulenevaid eeliseid veel kaua pärast esialgset investeeringut.

Kulusäästlik turundusviis

SEO on kulutõhus viis jõuda oma sihtrühmani. Sinu koduleht saab pikaajalise kasu suurema nähtavuse ja liikluse näol ilma igakuiste reklaamikuludeta.

Parem kasutajakogemus

SEO optimeerib ka kodulehe struktuuri ja sisu, mis aitab parandada kasutajakogemust. Kiirem laadimisaeg, lihtsam navigeerimine ja väärtuslik sisu aitavad hoida külastajaid kauem sinu kodulehel.

Miks valida meie SEO teenus?

Professionaalne ja põhjalik lähenemine

Me kasutame professionaalseid tööriistu, et teha kindlaks just need märksõnad ja fraasid, mida sinu kliendid tegelikult kasutavad. Meie eesmärk on tuua sind otsingumootorites kõrgetele kohtadele ja tagada, et sinu koduleht vastaks sihtgrupi ootustele.

Tulemustele orienteeritus

Me pakume terviklikku lahendust, alustades sihtkliendi uuringutest kuni sisu loomiseni. Meie eesmärk on muuta sinu koduleht konkurentsivõimeliseks ja tõhusaks turunduskanaliks.

Kogemus ja ekspertiis

Oleme aastaid tegelenud erinevate tegevusvaldkondadega ja mõistame, kuidas läheneda erinevatele ettevõtetele vastavalt nende eripäradele ja eesmärkidele.

Toetame igal sammul

Me ei jäta sind üksi pärast teenuse tellimist. Toetame sind, aitame lahendada probleeme ja jälgime sinu kodulehe toimivust, et tagada pidev edu.Tee oma ettevõttele suurepärane investeering! Oleme valmis aitama Sul viia oma ettevõtte järgmisele tasemele läbi tulemusliku SEO. Tee oma kodulehele tasuta SEO audit.

Võta meiega ühendust ja tule TASUTA konsultatsioonile.