Google Ads reklaamid

Google reklaam aitab Sul potentsiaalsetele klientidele silma jääda, sest selle abil püsid teistest otsingutulemustest eespool ning saad samal ajal välja tuua oma ettevõtte konkurentsieelised.

Meil on kogemused ja teadmised, et seadistada ja hallata Sinu Google Ads reklaame. 

Kasutades Google Adsi, saad Sa potentsiaalselt ületada konkurente, kes ei kasuta tasulisi reklaame ja näidata oma reklaame kõrgemal otsingutulemustes. Loe kuidas me seda teeme.

Analüüs ja seadistamine

Selgitame ja kaardistame välja kliendi vajadused, hetkeolukorra, sihtgrupi ja eesmärgipüstituse. Analüüsime ning seejärel töötame välja eesmärgist lähtuva lahenduse. Analüüsime märksõnu, seame mõõdikud, loome reklaamtekstid, seadistame ja haldame kampaaniaid.

Reklaamide disain

Loome vajadusel bännerreklaamide kujundused. Disain ja reklaam lahenduste taga peitub alati tugev strateegiline sõnum ning oskuslikult loodud visuaal. Usalda oma ala proffesionaale!

Informatsiooni jagamine ja tulemused

Jagame Sinuga raporteid ja statistikat. Google Ads pakub ulatuslikke analüüsivahendeid, mis võimaldavad Sul jälgida, kuidas sinu reklaamkampaaniad toimivad. Saad näha, kui palju inimesi on sinu reklaame näinud, kui palju on neile klikkinud jne.

Miks teha Google Ads reklaame?

SUUR ULATUS

Google on üks enim külastatud veebilehti maailmas. See tähendab, et Sinu reklaamid jõuavad suure hulga inimesteni. Eesti internetikasutajatest 90% saab oma infot otsingumootorist ning 95% neist pöörab tähelepanu vaid esimese lehe tulemustele.

TÄPNE SIHTIMINE

Google Ads võimaldab Sul sihtida oma reklaame väga täpselt, võttes arvesse demograafilisi andmeid, huve, geograafilist asukohta jne. See aitab Sul jõuda just nende inimesteni, kes on sinu toote või teenuse vastu kõige tõenäolisemalt huvitatud.

MÕÕDETAVUS

Google Ads pakub ulatuslikke analüüsivahendeid, mis võimaldavad Sul jälgida, kuidas sinu reklaamkampaaniad toimivad. Saad näha, kui palju inimesi on sinu reklaame näinud, kui palju on neile klikkinud jne.

PAINDLIK EELARVESTUS

Sa saad määrata oma reklaamikampaaniatele täpselt sellise eelarve, nagu sulle sobib. Lisaks saad sa pidevalt jälgida, kuidas sinu eelarvet kasutatakse, ja teha vastavalt vajadusele muudatusi.

KONKURENTSI EELIS

Kasutades Google Adsi, saad Sa potentsiaalselt ületada konkurente, kes ei kasuta tasulisi reklaame ja näidata oma reklaame kõrgemal otsingutulemustes.
Google Ads koolitus. Loome ja seadistame reklaame Google’i otsingumootoris ning Google’i bännerreklaamide partnersaitidel - Digituul

Kliendid, kes meid usaldavad:

Otsid abi reklaamimisel?

Google reklaamid on PPC reklaamid, mis tähendab, et Sina maksad iga kliki eest, mis kasutaja sinu reklaamile teeb. Ideaalne viis, kuidas oma reklaami raha otstarbekalt kasutada.

Google Ads reklaamid - Digituul OÜ

Ole oma konkurentidest eespool.

Aitame Sinu soovid ja ideed ellu viia nii, et need Sulle päriselt kasulikud oleks. Koos loome lahenduse, mis paneb kliendid tegutsema ja tehtud investeeringu kasvama.

DIGITUUL

Motiveeritud meeskond loob väärtuslikke lahendusi

Koostöö pole lihtsalt edusamm, vaid tõeline hüppelaud kõrgemale, kus kõik võidavad.

Austades mõõdetavust ja pühendudes konkreetsusele, tagame, et iga kliendi hetk ja iga kliendi investeeritud sent kannab endas väärtust.

Tee oma kodulehele TASUTA digitest​