Google Ads koolitus 1:1

Google Ads koolitusel saad teada, kuidas teha ise ADS reklaame. Aitame Sul planeerida, koostada ja optimeerida reklaamkampaaniat.

Pärast koolitust saad iseseisva töö raames katsetad ja proovida veel omas tempos õpitud teadmisi oma kontol ning kuu aja pärast saame uuesti kokku ning vaatame koos kõik tehtud üle ning analüüsime.

Koolitus kestab kokku 4h
(3h esmakohtumine + 1h kuu aja pärast).

Oluline on teha pidevat jõupingutust oma kampaaniate täiustamiseks ja jõudluse parandamiseks, et saavutada parimad tulemused.

Analüüs ja hetkeolukord

Selgitame ja kaardistame välja kliendi vajadused, hetkeolukorra, sihtgrupi ja eesmärgipüstituse. Analüüsime ning seejärel töötame välja eesmärgist lähtuva lahenduse.

Kampaania loomine

Analüüsime märksõnu, seame mõõdikud, loome reklaamtekstid, seadistamekampaaniaid. 

Konsultatsioon ja tulemused

Google Ads pakub ulatuslikke analüüsivahendeid, mis võimaldavad Sul jälgida, kuidas sinu reklaamkampaaniad toimivad. Saad näha, kui palju inimesi on sinu reklaame näinud, kui palju on neile klikkinud jne.

Miks teha Google Ads reklaame?

SUUR ULATUS

Google on üks enim külastatud veebilehti maailmas. See tähendab, et Sinu reklaamid jõuavad suure hulga inimesteni. Eesti internetikasutajatest 90% saab oma infot otsingumootorist ning 95% neist pöörab tähelepanu vaid esimese lehe tulemustele.

TÄPNE SIHTIMINE

Google Ads võimaldab Sul sihtida oma reklaame väga täpselt, võttes arvesse demograafilisi andmeid, huve, geograafilist asukohta jne. See aitab Sul jõuda just nende inimesteni, kes on sinu toote või teenuse vastu kõige tõenäolisemalt huvitatud.

MÕÕDETAVUS

Google Ads pakub ulatuslikke analüüsivahendeid, mis võimaldavad Sul jälgida, kuidas sinu reklaamkampaaniad toimivad. Saad näha, kui palju inimesi on sinu reklaame näinud, kui palju on neile klikkinud jne.

PAINDLIK EELARVESTUS

Sa saad määrata oma reklaamikampaaniatele täpselt sellise eelarve, nagu sulle sobib. Lisaks saad sa pidevalt jälgida, kuidas sinu eelarvet kasutatakse, ja teha vastavalt vajadusele muudatusi.

KONKURENTSI EELIS

Kasutades Google Adsi, saad Sa potentsiaalselt ületada konkurente, kes ei kasuta tasulisi reklaame ja näidata oma reklaame kõrgemal otsingutulemustes.
Google Ads reklaamid. Loome ja seadistame reklaame Google’i otsingumootoris ning Google’i bännerreklaamide partnersaitidel - Digituul

Kliendid, kes meid usaldavad:

Otsid abi reklaamimisel?

Google reklaamid on PPC reklaamid, mis tähendab, et Sina maksad iga kliki eest, mis kasutaja sinu reklaamile teeb.

Ideaalne viis, kuidas oma reklaamiraha otstarbekalt kasutada.

Ole oma konkurentidest eespool.

Aitame Sinu soovid ja ideed ellu viia nii, et need Sulle päriselt kasulikud oleks. Koos loome lahenduse, mis paneb kliendid tegutsema ja tehtud investeeringu kasvama.

DIGITUUL

Motiveeritud meeskond loob väärtuslikke lahendusi

Koostöö pole lihtsalt edusamm, vaid tõeline hüppelaud kõrgemale, kus kõik võidavad.

Austades mõõdetavust ja pühendudes konkreetsusele, tagame, et iga kliendi hetk ja iga kliendi investeeritud sent kannab endas väärtust.

Tee oma kodulehele TASUTA digitest​