fbpx
VEEBILEHELE OPTIMEERIMISE (SEO) TEST - 30 SEKUNDIGA

Tahad, et su koduleht oleks Google otsingus paremini nähtav?

Soovid teada mida muuta või teisiti teha, et koduleht oleks hästi optimeeritud?

Milliste märksõnadega potentsiaalsed kliendid Sinu tooteid või teenuseid otsivad ning millistega tegelikult leiavad? Milline on kodulehe kiirus ja maht? Kui hästi see on sotsiaalmeediaga integreeritud? Kas see on kasutajasõbralik ja turvaline?

kodulehe optimeerimine_marksonade_valimine

Digitestist leiad vastused kõigile olulistele SEO küsimustele!

30 sekundiga saad põhjaliku raporti, mis koosneb enam kui 30 erinevast SEO tulemust mõjutavast tegurist.

Märksõnad, ALT tekstid, pealkirjade analüüs, kiiruse test, turvalisus, piltide optimaalsed suurused ning palju teisi olulisi elemente, mis mõjutavad kodulehe kuvamist otsingutulemustes.

veebilehe_optimeerimine

Tee oma kodulehele digitest!

Spetsiaalse (SEO) tarkvara poolt loodud raportist saad ülevaate, kuidas sinu kodulehe SEO hetkel toimib ning milliseid tegevusi saad teha selleks, et olla otsingumootorites oma konkurentidest paremini leitav!

Sisesta lihtsalt oma kodulehe URL ja e-post kuhu soovid raportit saada

Spetsiaalne SEO tarkvara analüüsib kodulehte ning testi tulemusel valmiv raport (PDF formaadis) saabub vähem kui minutiga Sinu sisestatud e-postile.

veebilehe__testimine_digiturundus_seo

Google esimesel otsingutulemuste lehel on piiratud positsioonide arv.

Suur osa inimesi teisele otsingutulemuste lehele ei lähe – seega on oluline hoida oma koduleht sulle oluliste märksõnadega esimesel otsingutulemuste lehel.

Kodulehe optimeerimine (SEO) algab analüüsist!

Digituul

TÄHELEPANU!

KASUTAME KÜPSISEID

Kasutame oma kodulehel küpsisefaile, et pakkuda sulle parimat kasutajakogemust. Klikkides “Olen nõus” nupule, annad nõusoleku nende kasutamiseks. Täpsemalt saad selle kohta lugeda meie privaatsuspoliitikast.