Sotsiaalmeedia sisuhaldusteenus & reklaamid sotsiaalmeedias

Läbimõeldud sotsiaalmeedia tegevused suurendavad Sinu tuntust ja kasumlikkust

Kvaliteetne sisu sotsiaalmeedias loob ühenduse Sinu ja kliendi vahel

Sotsiaalmeedia on oluline turundustööriist, mis kasvatab Sinu brändi tuntust ja ettevõtte kasumit ning üldist väärtust. Läbimõeldud tegevused sotsiaalmeedias viivad sõnumid õigel ajal ja õigesse kohta, otse  potentsiaalse kliendini ning aitavad Sul oma käibe ja kasumi eesmärke realiseerida.

sotsiaameedia_reklaam_haldus

Miks kasutada sotsiaalmeediat?

  • 71% interneti kasutajatest kasutab ka sotsiaalmeediat
  • 55% klientidest teeb uute brändidega tutvust sotsiaalmeedias 
  • 78% klientidest ostab peale positiivset kogemust sotsiaalmeedias
  • 72% ettevõtjatest kasutab  sotsiaalmeediast kogutud infot oma otsuste tegemisel
  • 54% B2B ettevõtjatest on saanud sotsiaalmeediast kasulikke müügivihjeid

Küsi lisainfot sotsiaalmeedias turundamise kohta

Meie kliendid …

img
img
img
img
img

Sotsiaalmeedia on suurepärane sisuturunduskanal

Sotsiaalmeedia kanalitega liitumine, lehekülje loomine, sisu postitamine ja klientidega suhtlemine on täiesti tasuta. See teeb sellest efektiivse turunduskanali, mis pakub väga häid võimalusi tutvustada oma ettevõtet või teenust otse sihtgrupile, pidada nendega avalikku dialoogi ning pakkuda seeläbi suuremat lisaväärtust.

Millest koosneb sotsiaalmeedia haldusteenus?

Analüüsime kui hästi oled hetkel esindatud ning nähtav. Selgitame välja potentsiaalse kliendi profiili ja selle millistes kanalites ning kuidas sinu bränd neile nähtavaks muuta. Saadud info põhjal koostame sobiliku sotsiaalmeedia halduse strateegia ning loome või täiendame kõiki sobivaid sotsiaalmeedia profiile. Teeme plaani ehk kalendri: millal, missugustel kellaaegadel ja kui tihti postitada. Loome postituste sisu ja stiili ning suhtleme igapäevaselt Sinu jälgijatega.

sotsiaalmeedia_haldus

Küsi lisainfot või hinnapakkumist sotsiaalmeedia haldusele

Tagasiside …

Reklaam sotsiaalmeedias äratab tähelepanu, toob potentsiaalsed kliendid sulle lähemale ning paneb nad tegutsema. 

Sotsiaalmeedia kanalites on sarnaselt otsingumootoritega võimalik potentsiaalsetele klientidele efektiivselt turundada läbi sõnumite võimendamise või siis taasturunduse (eng. remarketing) abil. Huvitatud kasutajad ja nende info on sulle alati kergesti kättesaadav ning kampaaniates vabalt kasutatav.  Saad ise valida kellele, millal ja kuidas reklaame või sõnumeid esitad. 

Reklaamikampaaniad sotsiaalmeedias

Isegi kui sotsiaalmeedia sisuhaldus toimib, on vahest suurema kampaania või olulisema sõnumi võimendamiseks vaja ettevõtte välist abi.

Oleme Sulle abiks efektiivsete reklaamide ja kampaaniate loomisel ning levitamisel.

Loome visuaalselt haaravad ja tekstiliselt kõnetavad sõnumid ning seadistame reklaamide esitamise nii, et need suurendavad oluliselt teie brändi nähtavust ja aitavad tuua juurde uusi huvilisi. Kasutame oma töös mitmesuguseid abivahendeid ja rakendusi: auhindadega tarbijamängud, testid, hääletamine, tootekataloogid ja muud erilahendused.

reklaamiakampaaniad_sotsiaalmeedias

Küsi lisainfot või hinnapakkumist sotsiaalmeedia kampaaniale

Meie kliendid …

img
img
img
img
img

Suurendame Sinu brändi tuntust ja kohalolu sotsiaalmeedias. Viime olulised sõnumid efektiivselt potentsiaalsete klientideni ning paneme nad tegutsema nii, et see oleks Sulle maksimaalselt kasulik. 

Digituul

TÄHELEPANU!

KASUTAME KÜPSISEID

Kasutame oma kodulehel küpsisefaile, et pakkuda sulle parimat kasutajakogemust. Klikkides “Olen nõus” nupule, annad nõusoleku nende kasutamiseks. Täpsemalt saad selle kohta lugeda meie privaatsuspoliitikast.