Kdulehe optimeerimise (SEO) koolitus

Personaalne kodulehe optimeerimise (SEO) koolitus annab kõik praktilised teadmised ja oskused kodulehe tulemuste parandamiseks otsingumootorites.

Kodulehe optimeerimise (SEO) koolitus - 1:1 mentorprogramm

Pole üldse oluline, kui palju sa enne kodulehe optimeerimisest (SEO-st) tead, sest koolitus katab kogu valdkonna. Koolituse lõpuks oskad kasutada kõiki optimeerimise nippe, alates märksõnauuringust kuni linkide ehkitamiseni. Ühesõnaga õpid kõike mida vajad oma kodulehe otsingumootorites esile tõstmiseks.

I moodul (2h)

Optimeerimise (SEO olemus ja tehnilised tegurid

Räägime lahti SEO optimeerimise (Search Engine Optimisation) üldise olemuse, reeglid millega arvestada, tehnilised elemendid, tutvustame parimaid praktikaid ning seletame oluliste tegevuste tagamaid. Teeme Sulle selgeks tehnikad ja nipid, mida saad koheselt kasutusele võtta. Tutvustame nii häid kui halbu SEO praktikaid.

II moodul (2h)

Kodulehe olukorra, märksõnade ja konkurentide analüüs

Kuidas leida õiged märksõnad ja milliseid abivahendeid kasutada? Kuidas hinnata märksõnade konkurentsi ning kuidas leida oma niššid ehk spetsiifilisemad valdkonnad? Kuidas analüüsida konkurente ja mida sellest õppida või kasutusele võtta nii, et sinu tulemused oleksid konkrentidest paremad.

III moodul (2h)

Linkide ehitamine, võimalused ja nipid

Mis on DR (domeen reiting), millised on kvaliteetse viited (lingid) ning kuidas leida võimalusi selliste viidete loomiseks. Kuidas luua otsimootorite sõbraliku sisu.
Millised on kõige olulisemad tasuta ja tasulised SEO tööriistad. Millist võtta millist jätta ning kuidas luua omale ise kasulike abivahendeid.

Kellele kodulehe optimeerimise (SEO) koolitus on mõeldud?

KÕIGILE KES SOOVIVAD OMA KODULEHE OTSINGUTES PAREMINI ESILE TÕSTA

Kui soovid, et sinu koduleht tuleks otsingus õigete märksõnadega välja, siis on teadmised ja oskused kodulehe optimeerimisest möödapääsmatud.

NEILE KES ALLES ALUSTAVAD JA NEILE KES SOOVIVAD ENNAST EDASI ARENDADA

Pole vahet kas alles planeerid alustada oma kodulehe optimeerimisega või oled juba alustanud aga soovid oma teadmisi ja oskusi edasi arendada. Meie koolitus katab kogu teema ning selle personaalsus loob eeldused parimaks arenguks.

NEILE KES TEGELEVAD ENDA KODULEHEGA JA NEILE KES SOOVIVAD AIDATA TEISI

Koolitusel omandatu võimaldab sul optimeerida mistahes lehte parimal võimalikul viisil. See pärast on meie koolitusele oodatud osalema nii need kes soovivad optimeerida oma kodulehte ja ka need kes soovivad pakkuda tulevikus seda teenust teistele.

kodulehe tegemine digiturundus digituul

Meie koostööpartnerid:

Osale kodulehe optimeerimise (SEO) koolitusel

Koolituse käigus saad põhjalikud teadmised optimeerimise protsessist, selle mõjutamise võimalustest ning praktilised oskused iga kodulehe parimakls optimeerimiseks. Koolitus toimub 1:1 mentor põhimõttel ja keskendub osaleja poolt valitud kodulehe optimeerimisele.

Koolitus toimub 1:1 mentorluse põhimõttel

Kogu selle koolituse fookus keskendub ainult osaleja kodulehe optimeerimisele. Analüüsime üheskoos, koostame plaani ja viime ellu kõik olulised tegevused parimal võimalikul viisil. Koolituse lõpuks oled optimeerinud oma kodulehe nii, et see tuleb otsingus välja sulle oluliste märksõnadega.

DIGITUUL

Koos optimeeritud koduleht toob oodatud tulemused

Koolituse raames tehtud koostöö pole lihtsalt edusamm, vaid tõeline hüppelaud otsingutes kõrgemale, kus kõik võidavad.

Austades mõõdetavust ja pühendudes konkreetsusele, tagame, üheskoos et iga hetk ja iga investeeritud sent kannab endas väärtust.

Alusta kodulehe optimeerimist TASUTA digitestiga