fbpx
Kodulehe optimeerimise (SEO) koolitus

Kuidas olla otsimootorites (Google) esimeste seas

Kodulehe optimeerimise (SEO) koolitusele on oodatud kõik, kes soovivad saada teadmisi SEO-st ja sellest, kuidas tõusta otsingumootorites kõrgemale.

Räägime lahti optimeerimise (ing.k. Search Engine Optimisation) üldise olemuse, reeglid millega arvestada, tutvustame parimaid praktikaid ning seletame oluliste tegevuste tagamaid.  Teeme Sulle selgeks tehnikad ja nipid, mida saad koheselt kasutusele võtta. Tutvustame nii häid kui halbu SEO praktikaid ning toome näited, et Sinu jaoks veebilehe optimeerimine võimalikult lihtsaks muuta.

veebilehe_optimeerimine_seo

Miks õppida ise kodulehe optimeerimist?

Parima tulemuse saavutamiseks on vaja kodulehte pidevalt värskendada ja lisada kvaliteetset sisu.

Kui seda teeb inimene, kes tunneb pakutavat toodet, turgu ja kodulehe optimeerimise (SEO) olemust, siis on tulemused kiiremad tulema.

Optimeerimise (SEO) koolitus annab Sulle võimaluse oma tulemusi otsingumootorites ise mõjutada.

Kui Sul juba on koduleht, siis on ka selle leidmine vajalik ning Sulle kasulik. Anname koolitusel Sulle kõik vajalikud oskused ja töövahendid tulemuste parandamiseks ning aitame need Sul oma veebikeskonnas kasutusele võtta.

Mis kasu saad SEO koolitusest?

  • Omandad kõik olulised teadmised optimeerimistegevustest ning millest oleneb veebilehe või e-poe positsioon otsimootoris.
  • Oskad analüüsida märksõnu ning mida arvestada veebilehele sisu loomisel.
  • Tehnilise optimeerimise üksikasjad ja võimalused.
  • Linkimise oma veebilehe sisuosade vahel ning väliste viidete hankimise võimalused.
  • Ülevaate töövahenditest, mida otsimootoritele optimeerimisel kasutada.
kodulehe_optimeerimine

Mida sisaldab meie praktiline SEO koolitus? 

Hulgaliselt optimeerimiseks vajalikke teadmisi, palju praktilisi näiteid ning iseseisvaid tegemisi, mida saad kohe kasutusele võtta.

Millised tehnilised elemendid mõjutavad tulemusi otsimootorites. Mis on metaandmed, XML sitemap, robot.txt või canoncial url. Mida saab teha veebilehe kiiruse parandamiseks ning mida arvestada lehe struktuuri loomisel.

Kuidas leida õiged märksõnad, mida Sinu potentsiaalsed kliendid kasutavad oma probleemide lahendamisel või vastuste otsimisel. Miks märksõnu analüüsida, kuidas arvestada sessoonsuse valdkonna ja otsingute pideva muutumisega? Kust leida märksõnu ja milliseid abivahendeid kasutada (Google Search Console, Ahref ja teised)? Kuidas hinnata märksõnade konkurentsi ning kuidas leida oma niššid ehk spetsiifilisemad valdkonnad?

Kuidas analüüsida oma konkurente? Mida silmas pidada ning kuidas tuvastada nende optimeerimise eesmärk ning märksõnad? Kuidas leida ja teha tegevusi, mis aitavad Sul otsimootorites oma konkurentidest kõrgemale tõusta ning siis ka sinna püsima jääda?

Kuidas luua linke, mida silmas pidada ja millega arvestada? Kuidas planeerida ja ehitada efektiivset linkide võrgustikku? Kuidas valida ja leida võimalusi külalispostituste loomiseks ning milliseid abivahendeid selleks kasutada?

Osalejate tagasiside …

Kodulehe optimeerimine on vajalik kõigis veebides.

Olgu see siis internetikaubandus, mõne täiesti interneti kauge ettevõtmise veebileht. See on Sinu visiitkaart, mida potentsiaalsed kliendid varem või hiljem veebist otsima tulevad. Kui sinu koduleht tuleb välja otsingumootoris kolmandal või neljandal lehel, siis suure tõenäosusega seda ei külastata.

Koolitus on mõeldud Sulle, kui vastutad veebilehe käekäigu eest ja tahad saada tulemusi, mille mõju kestaks aastaid. Kui tahad ise oma asjadega hakkama saada.

seo_teenused

KUIDAS OLLA OTSIMOOTORITES (GOOGLE) ESIMESTE SEAS?

Osale kodulehe optimeerimise (SEO) koolitusel

Koolitus koosneb kolmest moodulist (pikkusega 3 x 2h). Koolituse periood 3 kuud.
Hinnas sisalduvad kõik vajalikud digitaalseid materjalid ja abivahendid ning personaalne juhendamine sinu valitud kodulehe optimeerimisel.

SINU INVESTEERING KOOLITUSSE

699 €* 

* Hinnale lisandub 20% käibemaks

Boonus! Registreerudes enne 01. oktoobrit saad lisaks 3 kuu jooksul peale koolitust tasuta konsultatsiooni õpitud teemade kohta e-posti teel.

Registreeru koolitusele ja tee ennast ise otsingumootorites nähtavaks!

Digituul

TÄHELEPANU!

KASUTAME KÜPSISEID

Kasutame oma kodulehel küpsisefaile, et pakkuda sulle parimat kasutajakogemust. Klikkides “Olen nõus” nupule, annad nõusoleku nende kasutamiseks. Täpsemalt saad selle kohta lugeda meie privaatsuspoliitikast.