SEO Mentorlus 1:1

Kodulehe optimeerimise (SEO) koolitusele on oodatud kõik, kes soovivad saada teadmisi SEO-st ja sellest, kuidas tõusta oma kodulehega otsingumootorites kõrgemale.

Kodulehe optimeerimise (SEO) koolitus annab Sulle võimaluse oma kodulehe tulemusi otsingumootorites ISE mõjutada.

SEO olemus

Räägime lahti SEO optimeerimise (Search Engine Optimisation) üldise olemuse, reeglid millega arvestada, tutvustame parimaid praktikaid ning seletame oluliste tegevuste tagamaid. Teeme Sulle selgeks tehnikad ja nipid, mida saad koheselt kasutusele võtta. Tutvustame nii häid kui halbu SEO praktikaid ning toome näited, et Sinu jaoks kodulehe optimeerimine võimalikult lihtsaks muuta.

Tehnilised SEO tegurid

Millised tehnilised elemendid mõjutavad tulemusi otsimootorites. Mis on metaandmed, XML sitemap, robot.txt või canoncial url. Mida saab teha kodulehe kiiruse parandamiseks ning mida arvestada lehe struktuuri loomisel.

Märksõnade leidmine

Kuidas leida õiged märksõnad, mida Sinu potentsiaalsed kliendid kasutavad oma probleemide lahendamisel või vastuste otsimisel. Miks märksõnu analüüsida? Kust leida märksõnu ja milliseid abivahendeid kasutada? Kuidas hinnata märksõnade konkurentsi ning kuidas leida oma niššid ehk spetsiifilisemad valdkonnad?

Konkurentide analüüs

Kuidas analüüsida oma konkurente? Mida silmas pidada ning kuidas tuvastada nende optimeerimise eesmärk ning märksõnad? Kuidas leida ja teha tegevusi, mis aitavad Sul otsingumootorites oma konkurentidest kõrgemale tõusta ning siis ka sinna püsima jääda?

Miks on SEO oluline?

SUURENDAB USALDUSVÄÄRSUST JA AUTORITEETI.

Protsess, mille abil optimeeritakse kodulehti, et need oleksid otsingumootoritele, eriti Google’ile, paremini nähtavad. Kui Sinu koduleht on optimeeritud õigete märksõnade ja sisuga, suureneb tõenäosus, et see kuvatakse otsingutulemuste esimestel lehekülgedel. See tähendab rohkem liiklust kodulehel, mis omakorda suurendab müüki ning millega saavutad paremad konversioonimäärad.

PARANDAB POSITSIOONE GOOGLE'S

Mida rohkem autoriteetseid linke viitab Sinu kodulehele, seda paremaid positsioone saavutad Google’is. Otsingumootorid hindavad linkide arvu ja kvaliteeti, et määrata kodulehe tähtsust konkreetses valdkonnas.

LINGID-LINGID-LINGID

Keskendu kvaliteetsete ja autoriteetsete linkide hankimisele. Linkide loomise strateegia peab alati keskenduma kvaliteedile, mitte kvantiteedile. Viimased 20 aastat on lingid IKKAGI parim viis kodulehe kvaliteedi määra­ miseks. Lingid jäävad Google’i järjestussignaaliks.

Kodulehe tegemine-E-poe tegemine-SEO-Google Ads-Disain-Reklaam-Digiturunduse agentuur Digituul OÜ

Kliendid, kes meid usaldavad:

Otsid abi kodulehe optimeerimisega (SEO)?

SEO on kodulehe optimeerimise protsess, et Sinu pakutav teenus või toode tuleks välja Google otsingumootoris kõrgetel kohtadel. Meie meeskonna südameasjaks on panustada Sinu projekti õnnestumisse.

Seo teenus - Seo teenused - Seo ehk kodulehe optimeerimine. Aitame tõsta Sinu ettevõtte nähtavust Googles ja suurendada kodulehe müügitulemusi läbi SEO teenuse.

Tule 1:1 SEO mentorlusele.
Me suhtleme ka digitaalselt, kuid parim kohtumine on ikka päris kohtumine.

Aitame Sinu soovid ja ideed ellu viia nii, et need Sulle päriselt kasulikud oleks. Koos loome lahenduse, mis paneb kliendid tegutsema ja tehtud investeeringu kasvama.

DIGITUUL

Motiveeritud meeskond loob väärtuslikke lahendusi

Koostöö pole lihtsalt edusamm, vaid tõeline hüppelaud kõrgemale, kus kõik võidavad.

Austades mõõdetavust ja pühendudes konkreetsusele, tagame, et iga kliendi hetk ja iga kliendi investeeritud sent kannab endas väärtust.

Tee oma kodulehele TASUTA digitest