fbpx
project_img

Buller.ee uudisportaal

Buller OÜ tegutseb uudiste ja meelelahutusvaldkonnas, pakkudes oma lugejale värskeid uudsieid, põnevat sisu ning sisuturundust. Seetõttu oli meie kliendi jaoks väga oluline, et uus loodav koduleht buller.ee oleks lihtne, selge ja lugejale mugav ning atraktiivne veebikeskond.

Meie esimene UX ja UI prioriteet oli lihtsus ja selgus. Tänase kiire infoühiskonna info ülekülluse juures määrab just pildimaterjal kui palju inimesed märkavad, loevad ning klikivad. Seepärast on tulemuseks rikkaliku pildivalikuga avaleht, tekste on lisatud vaid minimaalselt. Järgisime põhimõtteid “Less is more!” ja “Üks pilt räägib rohkem kui tuhat sõna!”

Tulemuseks on lihtne, kiire ja lugejale igati mugav veebiportaal, kus oma koht on uudistel, arvamuslugudel, sisuturundusel ning reklaamidel. Buller.ee on kompaktne, kiire, kõikides seadmetes kohanduv ja töökindel veebikeskkond.

Meie tööd

Meie tööd

Digituul

Tähelepanu! Kasutame oma kodulehele küpsiseid.

Kasutame oma kodulehel küpsisefaile, et pakkuda sulle parimat kasutajakogemust. Klikkides “Olen nõus” nupule, annad nõusoleku nende kasutamiseks. Täpsemalt saad selle kohta lugeda meie privaatsuspoliitikast.