fbpx
project_img

Metsahalduri veebileht

Metsahaldur OÜ on üks juhtivatest erametsade majandamisega tegelevatest ettevõtetest Eestis, halduse kogumahuga üle 5 000 hektari. Pakutavate teenuste hulka kuuluvad metsa hooldus- ja raietööd, maaparandus ning metsakasvatus, samuti vajalikud konsultatsioonid, hindamised, mõõdistustööd, planeerimine jpm, mis tagab metsade kestmise ning hea käekäigu täna, homme ja saja aasta pärast.

Meie ülesandeks oli luua Metsahaldurile kaasaegne, erinevatele ekraanidele kohanduv ja mobiilisõbralik veebileht.
Eristuv, aga samas mugav liigendus pidi tooma esile ettevõtte väärtushinnagud, orienteerituse paindlikele kliendisuhetele ning metsa teaduspõhisest majandamisest lähtuva töökorralduse. Lahenduse loomisel said strateegilisteks märksõnadeks klienditeekond, sõnumite ja piltide selgus, samuti lehe laadimiskiirus ning detailide eesmärgipärasus. Pakutavate teenuste ülevaade koos nende etapiviisilise lahtikirjutamise ja tööprotsesside visuaalse kajastusega andis tervikule vajaliku tasakaalustatuse.

Nüüd on liikumine Metsahalduri veebilehel loogiline, kiire ja mugav.

Läbimõeldud tekstilises osas sisalduvad märksõnad võimaldavad ettevõttel otsimootorites hästi esile tulla. Tööprotsesside asjalikud ja argumenteeritud kirjeldused annavad ammendava tervikpildi Metsahalduri tegevusvaldkonnast, haardeulatusest ja töökultuurist. Metsaomanikul on lihtne leida siit kõik soovitud teenused ning sooritada vajalikke tegevusi – saata päringuid, registreeruda konsultatsioonile jne.
Tulemuseks on otsimootorite kaudu hästi leitava, praktilise ja kliendile kasuliku veebilehega, mis loob usaldust ning paneb kliendid tegutsema.

Meie tööd

Meie tööd

Digituul

Tähelepanu! Kasutame oma kodulehele küpsiseid.

Kasutame oma kodulehel küpsisefaile, et pakkuda sulle parimat kasutajakogemust. Klikkides “Olen nõus” nupule, annad nõusoleku nende kasutamiseks. Täpsemalt saad selle kohta lugeda meie privaatsuspoliitikast.