fbpx
project_img

Veebilehe tegemine – Capital Mill

Kodulehe tegemine kinnisvara ettevõttele Capital Mill. WordPress tarkvarale loodud koduleht, kus iga külastaja saab mugavalt leida kõik endale vajaliku. Veebilehel on lihtsasti leitavad kõik teenused, pakkumised ja ettevõtte kontaktid. Lisatud on ka keelemoodul.

Kodulehe tegemine peab alati olema eesmärgistatud ning läbimõeldud. Seepärast arvestame alati klientide ootusi, käitumisharjumusi ning pakutavate toodete või teenuste eripäraga. Tulemuseks on igati maitsekas, funktsionaalne ja kasutajasõbralik veebileht. Nägu ikka, edastame siinkohal tänud meie tellijale, kelle professionaalsus ja teadlikus oma keskuse potentsiaalsete klientide ootustest aitasid valmida lihtsal ning praktilisel kodulehel.

Loomulikult on iga meie loodud koduleht, e-pood või mistahes muu veebikeskkond kasutajamugav nii arvutites, tahvelarvutites kui ka nutitelefonides.

Vaata veebikeskkonda ennast siit: capitalmill.ee

Meie tööd

Meie tööd

Digituul

Tähelepanu! Kasutame oma kodulehele küpsiseid.

Kasutame oma kodulehel küpsisefaile, et pakkuda sulle parimat kasutajakogemust. Klikkides “Olen nõus” nupule, annad nõusoleku nende kasutamiseks. Täpsemalt saad selle kohta lugeda meie privaatsuspoliitikast.