fbpx
project_img

Massaažitoolide e-pood

Glamuurse ning peene joonega massaažitoolide e-pood, kust kõik külastajad saavad hea ülevaate keeruliste massaažitoolide võimekusest ja nende soetamise võimalustest. E-pood võimaldab kliendil küsida lisainfot ja leppida aega nii massaažitoolide proovimiseks kui ka nende rentimiseks. Samuti on e-poe vaates võimalik tooteid endale sobivate ootuste järgi filtreerida, valida, taodelda järelmaksu ning loomulikult ka osta.

Massaažitoolide e-poe loomisel arvestasime tellija loodud ostupersooni eripära. Peenete detailide ja terava kontrastiga sai loodud igati sobiv õhkond hinnaliste toolide turvaliseks soetamiseks. Täname siinkohal oma tellijat, kelle pühendumus ja teadlikus oma klientide ootustest aitasid valmida tulevase e-poe külastaja ja lähteülessande kvaliteedi nõudmistele väärilisel kodulehel.

Loomulikult on loodud koduleht ja e-pood kasutajamugav nii arvutites, tahvelarvutites, aga ka nutitelefonides.

Vaata veebikeskkonda ennast siit: massaazitool.ee

 

e_poe_tegemine_kodulehe_tegemine_massaazitool
Laheda veebilehed – Digituul

 

Meie tööd

Meie tööd

Digituul

Tähelepanu! Kasutame oma kodulehele küpsiseid.

Kasutame oma kodulehel küpsisefaile, et pakkuda sulle parimat kasutajakogemust. Klikkides “Olen nõus” nupule, annad nõusoleku nende kasutamiseks. Täpsemalt saad selle kohta lugeda meie privaatsuspoliitikast.