fbpx
project_img

Kodulehe tegemine – Vironiakeskus

Kodulehe tegemine Vironiakeskusele. Lihtne ja informatiivne kaubanduskeskuse koduleht, kus iga külastaja saab mugavalt leida kõik endale vajaliku. Veebilehel on interaktiivne kaart, kaupluste kontaktid, pakkumised ning keskuse uudised. Mõõdukalt mahedates toonides disain koos lihtsa ning loogilise funktsionaalsusega võimaldab külastajal olulise info segamatult ja kiirelt ülesse leida. Interaktiivne kaart loob ka võimaluse nutiseadme abil kiirelt oma soovitud kauplus keskusest ülesse leida. Loomulikult on asukohast tulenevalt veebileht ka kakskeelne.

Kodulehe tegemine peab alati olema eesmärgistatud ning läbimõeldud. Seepärast arvestasime Virooniakeskuse asukohapõhiseid klientide ootusi, käitumisharjumusi ning keskuses pakutavate toodete ning teenuste eripäraga. Tulemuseks on igati maitsekas, funktsionaalne ja kasutajasõbralik veebileht. Nägu ikka, edastame siinkohal tänud meie tellijale, kelle professionaalsus ja teadlikus oma keskuse potentsiaalsete klientide ootustest aitasid valmida lihtsal ning praktilisel kodulehel.

Loomulikult on iga meie loodud koduleht, e-pood või mistahes muu veebikeskkond kasutajamugav nii arvutites, tahvelarvutites kui ka nutitelefonides.

Vaata veebikeskkonda ennast siit: Vironiakeskus

TEHTUD TÖÖD

TEHTUD TÖÖD