fbpx
project_img

Kodulehe tegemine – Toitumisnõustajat

Eesti Toitumisnõustajate Ühendus (ETNÜ) asutati 2015 aastal ja täpselt sama vana oli ka meie koduleht www.toitumisnoustajad.ee. Aastad läksid ja Ühendus kasvas ning arenes. Meie liikmete arv on kasvanud viimase paari aastaga kahekordseks ja ETNÜ-st on saanud toitumisnõustaja-ja toitumisterapeudi kutse andja.

Koduleht jäi aga aastatega selgelt ajale jalgu ja ei rahuldanud enam Ühingu vajadusi. MTÜ-na on samas väga raske leida finantsilist võimalust kodulehe uuendamiseks. Seetõttu sai 2022.aastal vastu võetud otsus osaleda Annetamistalgutel ja koguda annetusi uue kodulehe tarbeks. Annetamistalgutel osalemine ei toonud soovitud tulemust ja ETNÜ sai annetustena väga tagasihoidliku kolmekohalise summa. Me ei soovinud aga alla anda, sest unistus uuest kodulehest oli suur. Soovisime saada kaasaegse välimusega funktsionaalset kodulehte, kus oleks nii registreerimisvorm, lihtsasti toimiv nõustajate filter kui ka chat ja kuhu saaksime postitada päevakajalist infot tervislikust toitumisest ja meie tegevliikmete tegemistest. Jah, kõik selline elementaarne funktsionaalsus puudus meie vanal kodulehel!

ETNÜ rõõm oli piiritu. „Meie pöördumine Digituule poole oli lihtne – kas oleksite nõus tegema veidi heategevust ja meie kodulehele uue elu sisse puhuma? Ning väga ruttu saime vastuseks, et Digituul on meelsasti nõus meid aitama. Mis aga neid teistest eristas, oli see, et kutsuti kohtumisele, mille käigus saime arutada, millised on mõlema osapoole ootused.“ meenutab ETNÜ juhatuse liige Diana Zintšenko.

Kodulehe värskendamise protsess oli valutu, koostöö sujuv ja lõpptulemus suurepärane. Nüüd saab ETNÜ kodulehe kaudu registreerida toitumisnõustamisele, lihtsasti leida infot oma kodukandis tegutsevate toitumisnõustajate kohta, küsida kiireloomulisi küsimusi Chati kaudu ja lugeda harivaid postitusi blogis. Ka kodulehe välimus on ilus ja kaasaegne. „Digituule tiim on professionaalne ja toetav. Soovitame kõikidel, kellel on plaanis teha uut või värskendada vana kodulehte, pöörduda just nende poole“, võtab kogemuse kokku Diana Zintšenko.

„Kui oled otsimas usaldusväärset ja professionaalset toitumisnõustamist, siis Eesti Toitumisnõustajate Ühendus on parim koht, kuhu pöörduda“ soovitab Digituule juht Andrus Martmaa.

Kui Sa soovid oma veebilehte, mis on Sinu ettevõtte nägu ning on personaalsete soovide ja nägemuste põhjal valmistatud, siis saame Sind aidata võttes meiega ühendust Siin

Vaata veebikeskkonda ennast siit: Toitumisnõustajat veebileht

Meie tööd

Meie tööd

Digituul

Tähelepanu! Kasutame oma kodulehele küpsiseid.

Kasutame oma kodulehel küpsisefaile, et pakkuda sulle parimat kasutajakogemust. Klikkides “Olen nõus” nupule, annad nõusoleku nende kasutamiseks. Täpsemalt saad selle kohta lugeda meie privaatsuspoliitikast.