fbpx
project_img

Kodulehe tegemine – Tehpack

Kodulehe tegemine pakkeseadmete ja pakenditega tegelevale ettevõttele Tehpack. WordPress tarkvarale loodud koduleht, kus iga külastaja saab mugavalt leida kõik endale vajaliku. Kodulehel on lihtsasti leitavad kõik teenused, pakkumised ja ettevõtte kontaktid. Lisatud on ka pakendiuudistega blogi, mis aitab kaasa müügivihjete loomisele ja parandab kodulehe optimeerimise (SEO) tulemusi.

Kodulehe tegemine peab alati olema eesmärgistatud ning läbimõeldud. Seepärast arvestame alati oma koostööpartnerite ootusi ja pakutavate toodete või teenuste tarbijate eripäraga. Tulemuseks on funktsionaalsede ja kasutajasõbralikud veebilehed. Nägu ikka, edastame siinkohal tänud meie tellijale, kelle professionaalsus ja teadlikus oma keskuse potentsiaalsete klientide ootustest aitasid valmida lihtsal ning praktilisel kodulehel.

Loomulikult on iga meie loodud koduleht, e-pood või mistahes muu veebikeskkond kasutajamugav nii arvutites, tahvelarvutites kui ka nutitelefonides.

Vaata veebikeskkonda ennast siit: Tehpack

Meie tööd

Meie tööd

Digituul

Tähelepanu! Kasutame oma kodulehele küpsiseid.

Kasutame oma kodulehel küpsisefaile, et pakkuda sulle parimat kasutajakogemust. Klikkides “Olen nõus” nupule, annad nõusoleku nende kasutamiseks. Täpsemalt saad selle kohta lugeda meie privaatsuspoliitikast.