fbpx
project_img

Kodulehe tegemine – Tanker

Eestis pruulitud käsitööõlled on kogu maailmas väga tunnustatud ja kõrgelt hinnatud oma kvaliteedi, põnevate ja julgete maitsete poolest. Sellest lähtuvalt soovisime luua ning disainida ka nende uue kodulehe kujunduse.

Koostöös kliendi soovidele lõime neile custom made kodulehe lahenduse. Custom made ehk spetsiaalselt arendatud koduleht on haruldane ja firma vajadusi ning tellija soove arvesse võttev lahendus. Eesmärke, tahtmisi ning ettevõtte võimekust arvestatakse ning ellu viiakse kõik ideed, mis vähegi pähe kargavad. Tankeril valmis täpselt ettevõtte enda näoga koduleht.
Koduleht ehitati otsast lõpuni meeskonnaga ülesse, mis võimaldab hiljem sisu muutmist ning lisamist kasutajale.Tehes kodulehe lihtsamaks, mugavamaks ja kasutajasõbralikumaks. Väga oluline on välja tuua, et selliste veebide puhul kaasneb ka garantii ja järelteenindus, mis annab kliendile kindlustunde, et alati on kellegi poole pöörduda.

Koostöös Tankeriga valmis meil väga kvaliteetne, toimiv ja turvaline koduleht, mis näeb välja usaldusväärne ning esinduslik.

Kui Sa soovid oma veebilehte, mis on Sinu ettevõtte nägu ning on personaalsete soovide ja nägemuste põhjal valmistatud, siis saame Sind aidata võttes meiega ühendust Siin

Vaata veebikeskkonda ennast siit: Tanker veebileht

Meie tööd

Meie tööd

Digituul

TÄHELEPANU!

KASUTAME KÜPSISEID

Kasutame oma kodulehel küpsisefaile, et pakkuda sulle parimat kasutajakogemust. Klikkides “Olen nõus” nupule, annad nõusoleku nende kasutamiseks. Täpsemalt saad selle kohta lugeda meie privaatsuspoliitikast.