fbpx
project_img

Kodulehe tegemine – Landshark

Meie ülesandeks oli kliendi jaoks välja töötada custom made lahendusega koduleht. Custom made tähendab spetsiaalselt arendatud veebilehte, mis vastab täielikult ettevõtte vajadustele ja tellija soovidele. 

Meie meeskond võttis arvesse Landsharki eesmärke, soove ning ettevõtte võimekust ning püüdsime ellu viia kõik kliendi ideed. Kogu koduleht ehitati nullist üles, võimaldades tulevikus kasutajal sisu lihtsalt muuta ja lisada. Meie eesmärk oli teha koduleht lihtsamaks, mugavamaks ning kasutajasõbralikumaks, et pakkuda Landsharki külastajatele suurepärast kasutajakogemust.

Landsharki jaoks valminud custom made kodulehe lahendusel on mitmeid olulisi eeliseid. Kuna koduleht on spetsiaalselt ettevõtte vajaduste ja soovide järgi kohandatud, tagab see täieliku sobivuse Landsharki brändi ja äriprotsessidega. Klientide unikaalsed nõudmised ja eripärad on arvesse võetud, tagades parima võimaliku kasutajakogemuse.

Üks olulisemaid aspekte custom made kodulehe puhul on kaasnev garantii ja järelteenindus. Landsharki kodulehe puhul pakume kliendile täielikku kindlustunnet, et alati on olemas professionaalne meeskond, kelle poole pöörduda. Garantii tagab, et veebileht töötab ootuspäraselt ja probleemide korral on meil alati olemas lahendus.

Landsharki custom made koduleht on välja töötatud vastavalt ettevõtte vajadustele ja soovidele. Meie meeskond on teinud tihedat koostööd kliendiga, et luua unikaalne ja kasutajasõbralik koduleht. Tagame kliendile garantii ja järelteeninduse, et klient saaks alati tuge ja abi veebilehega seotud küsimuste korral. Oleme uhked, et saime osaleda Landsharki kodulehe loomises ning oleme kindlad, et see aitab ettevõttel saavutada oma eesmärke ja pakkuda suurepärast kasutajakogemust oma külastajatele.

Kui Sa soovid oma veebilehte, mis on Sinu ettevõtte nägu ning on personaalsete soovide ja nägemuste põhjal valmistatud, siis saame Sind aidata võttes meiega ühendust Siin

Vaata veebikeskkonda ennast siit: Landshark

Meie tööd

Meie tööd

Digituul

Tähelepanu! Kasutame oma kodulehele küpsiseid.

Kasutame oma kodulehel küpsisefaile, et pakkuda sulle parimat kasutajakogemust. Klikkides “Olen nõus” nupule, annad nõusoleku nende kasutamiseks. Täpsemalt saad selle kohta lugeda meie privaatsuspoliitikast.