fbpx
project_img

Kodulehe tegemine – Puhastusvahendite E-pood

Kodulehe tegemine koos puhastusvahendite e-poe loomisega. Puhastus- ja koristusvahendite e-pood, mis on loodud arvestades nii koduperenaise kui ka professionaalse teenusepakkuja ootusi. Heleda ja lihtsa disainiga soovisime rõhutada ZEP toodete eriti kõrget kvaliteeti ning kollaste ja siniste toonidega rahvusvahelise ZEP kaubamärgi pikaaegseid traditsioone.  Wordpress tarkvara, eelloodud teema ja Woocommerce e-poe lisa kasutamine võimaldasid kliendile luua taskukohase hinnaga moodsa ja funktsionaalse kodulehe koos e-poega. Lisaks integreerisime selle kodulehe loomise projekti raames e-poe ka Erply tarkvaraga.  Tulemuseks on kasutajamugav ja funktsionaalne veebileht, mis on ka teenuse osutajale mugav ning praktiline, säästes aega ja raha. Kõik e-poe tellimused, e-kirjad, kinnitused ja muu liiguvad osapoolte vahel automaatselt.

Kodulehe tegemine peab alati olema eesmärgistatud ning läbimõeldud. Seepärast arvestasime ZEP e-poe loomisel nii koduperenaiste kui ka professionaalsete tellijate ootuste, käitumisharjumuste ning puhastusteenustele seatud turustamisnõudmistega. Samuti tuli arvestada ka tellija ootustega müügijärgsete tegevuste automatiseerimisel. Tulemuseks on puhta disainiga, funktsionaalne ja kasutajasõbralik ning kliendi raha säästev veebileht. Nägu ikka, edastame siinkohal tänud meie tellijale, kelle professionaalsus ja teadlikus oma potentsiaalsete klientide ootustest aitasid valmida lihtsal ning praktilisel kodulehel.

E-pood on kasutajamugav nii arvutites, tahvelarvutites kui ka nutitelefonides ning otsimootoritele hästi optimeeritud (SEO sõbralik).

Vaata veebikeskkonda ennast siit: ZEP Estonia e-pood

Meie tööd

Meie tööd

Digituul

Tähelepanu! Kasutame oma kodulehele küpsiseid.

Kasutame oma kodulehel küpsisefaile, et pakkuda sulle parimat kasutajakogemust. Klikkides “Olen nõus” nupule, annad nõusoleku nende kasutamiseks. Täpsemalt saad selle kohta lugeda meie privaatsuspoliitikast.