fbpx
project_img

Kodulehe tegemine – Bodyfood

Kodulehe tegemine koos e-poega. Funktsionaalne ja rõõmsates värvides traditsioonilise kama e-pood, kus iga külastaja saab mugavalt tellida endale sobiva rukkikama toote. E-poe disaini lihtne ja värviderohke kontseptsioon toob esile kamatoodete tervislikkuse. Lisaks on e-poe vaates võimalik valida keeli, tooteid endale sobivate ootuste järgi filtreerida, teha valik ning loomulikult ka osta.

Kodulehe tegemine peab alati olema eesmärgistatud ning läbimõeldud. Seepärast arvestasime ka seekord pakutavate kamatoodete ostjate ootusi, käitumisharjumusi ning toote enda eripära. Lihtsate detailide ja terava kontrastiga sai loodud igati sobiv õhkond e-poest tervislike kamatoodete soetamiseks. Täname siinkohal taas oma tellijat, kelle pühendumus ja teadlikus oma klientide ootustest ja toote eelistest aitasid valmida lihtsal ning praktilisel e-poel.

Loomulikult on iga meie loodud koduleht ja e-pood kasutajamugav nii arvutites, tahvelarvutites kui ka nutitelefonides.

Vaata veebikeskkonda ennast siit: bodyfood.ee

Meie tööd

Meie tööd

Digituul

Tähelepanu! Kasutame oma kodulehele küpsiseid.

Kasutame oma kodulehel küpsisefaile, et pakkuda sulle parimat kasutajakogemust. Klikkides “Olen nõus” nupule, annad nõusoleku nende kasutamiseks. Täpsemalt saad selle kohta lugeda meie privaatsuspoliitikast.