fbpx
project_img

Kodulehe tegemine – Antropoloogia

Valmistasime Rakendusliku Antropoloogia Keskuse MTÜ-le maandumislehe, mis lähtus kindlast ettevõtte eesmärgist ja vajadusest.

Maandumisleht ehk “landing page” on konkreetne ja eraldiseisev veebileht,  millele jõutakse tavaliselt läbi mõne teise turunduskanali või veebisaidi.

Rakendusliku Antropoloogia Keskuse maandumisleht on mõeldud täitma päringu eesmärki. Selleks eesmärgiks oli tutvustada Antropoloogia teenust ja tulevikus seda teenust pakkudes jõudes lähemale oma kasutajate tundmisele. Antropoloogia ei lepi lihtsate vastustega, vaid aitab mõista, kuidas ja miks teatud protsessid toimuvad ja anda tööriistad, mis aitavad jõuda selleni, mis inimesed päriselt liikuma paneb.

Lähtume alati põhimõttest, et kodulehe tegemine peab alati olema eesmärgistatud ning läbimõeldud. Seepärast arvestame alati oma koostööpartnerite ootusi ning teenuste tarbijate eripäraga.

Valmistasime veebikeskkonnale maandumislehe, mis aitas ettevõttele tuua uusi külastajaid, tõsta brändi tuntust ja kasumit teenida.

Vaata veebikeskkonda ennast siit: Antropoloogia

Meie tööd

Meie tööd

Digituul

Tähelepanu! Kasutame oma kodulehele küpsiseid.

Kasutame oma kodulehel küpsisefaile, et pakkuda sulle parimat kasutajakogemust. Klikkides “Olen nõus” nupule, annad nõusoleku nende kasutamiseks. Täpsemalt saad selle kohta lugeda meie privaatsuspoliitikast.