fbpx
project_img

Kinnisvaraarenduse “Taime” veebileht

Taime 6 arendus on armas, peresõbralik ja privaatne elamu keset Pelgulinna ajaloolist miljööd. Sellistele tingimustele vastava kodu otsijal võiks tekkida taime.ee kodulehele sattudes äratundmishetk, kujutades end ette sealsel rõdul hommikukohvi rüüpamas ja looduslähedust nautimas. Aga me ei teinud ainult säärast kodulehte! Ka Taime 6 logo ja firmastiil on meie disaineri loodud.

Arenduse veebileht peab andma huvilisele kiirelt ning ülevaatlikult asjakohast infot korteriplaanide, viimistlusvariantide, pakettide, hindade jms kohta. Oleme taime.ee kodulehel selgelt ja lihtsasti leitavalt välja toonud kliendi jaoks kõige olulisema.

Loomulikult oleme mõelnud sellele, et meie loodud koduleht oleks kasutajamugav nii arvutites, tahvelarvutites, aga ka nutitelefonides. Teistmoodi ei ole enam lihtsalt võimalikki!

Meie tööd

Meie tööd

Digituul

TÄHELEPANU!

KASUTAME KÜPSISEID

Kasutame oma kodulehel küpsisefaile, et pakkuda sulle parimat kasutajakogemust. Klikkides “Olen nõus” nupule, annad nõusoleku nende kasutamiseks. Täpsemalt saad selle kohta lugeda meie privaatsuspoliitikast.