fbpx
project_img

Capital Mill koduleht

Capital Mill on erainvestorite kinnisvarainvesteeringuid kasvatav ettevõte, kelle eesmärk on korraldada investeeringuid Balti riikides asuvatesse ärihoonetesse ning suurendada seeläbi nende väärtust. Seetõttu oli meie kliendi jaoks väga oluline, et uus loodav koduleht capitalmill.eu oleks investoritele atraktiivne.

Luues efektset disaini, ei tohtinud ära unustada kasutajakogemuse olulisust, seega mängisime veebilehte luues hoolikalt läbi ka külastaja teekonna. Kui veebilehe struktuur kinnituse sai, oli kujundaja järgmine ülesanne joonistada struktuurile omanäoline disain. Muu hulgas on näiteks kodulehe ikoonidki meie disaineri käsitsi joonistatud. Kõige lõpuks vormisime tulemuse unikaalseks WordPressi templiidiks.

CapitalMill’i veebileht on arendatud tänapäeva standardeid jälgides, see on mobiilisõbralik ja kasutajasõbralik nii külastajale kui ka lehe haldajale.

Our recent work

Our recent work

Tee veebilehele kiire analüüs ja saad teada, kuidas see hetkel toimib ning milliseid tegevusi saad teha selleks, et olla otsingumootorites oma konkurentidest paremini leitav!