fbpx
veebilehe_hind_kodulehe_hind
8 juuni

Kodulehe tegemine … kui suur võiks olla investeering veebilehte?

Kas 1 000 €, 5 000 € või hoopis 10 000 € ? Sõltuvalt hetkest ja valikust jagub juttu ning argumente pea lõputult.

Sellistes vestlustes jääb tihti arusaamatuks valiku motiiv. Uut autot ostes ei alusta me pea kunagi hinnast, ikka enda vajadustest, margist, sõidumugavusest, vastupidavusest või lisadest. Kui oleme leidnud selle, mida vajame, alles siis tuleb hind.

Kumb investeering siis ikkagi on liiga kallis?

Kas veebileht, mis maksis 3 000 €, aga meeskond ei tea kui palju või mida kliendid seal veebilehel teevad, kuidas kliendid sinna satuvad, miks lahkuvad või ostu sooritavad?

… või

Veebileht mis maksis 10 000 €, näeb välja atraktiivne ning on loodud läbimõeldult selleks, et kasutajad muutuksid veebis klientideks ja teeksid oste või päringuid? Tänu läbimõeldud mõõdikutele teab meeskond täpselt, kust tulevad päringuid või oste tegevad kliendid.

Kas Sinu veebileht on kasulik investeering?

Kui sa kohe ei tea vastust, siis sa järelikult ei mõõda. Aga peaksid mõõtma, või õigemini siis endalt küsima, kuidas saaksin hinnata ja mõõta oma veebilehte tehtud või tulevikus tehtavat investeeringut? Kas sinu veebileht toob sulle raha sisse või siis on see üks järjekordne kulu, mille oleksid võinud tegemata jätta?

Veebileht on oluline turunduskanal, see on 24/7 töötav müügimees, kelle tööd peab mõõtma ning tulemusi hindama!

Ühesõnaga vaata üle oma veebileht ja selle mõõdikud. Kui sul on küsimusi kodulehe tegemise kohta või vajad abi mõõdikute (näiteks Google Analytics) seadistamisel, anna julgelt märku.

Kui hea on sinu veebilehe SEO?
30 sekundiga
 saad põhjaliku raporti, mis koosneb pea 30 erinevast elemendist.

Lisa kommentaar

Digituul

Tähelepanu! Kasutame oma kodulehele küpsiseid.

Kasutame oma kodulehel küpsisefaile, et pakkuda sulle parimat kasutajakogemust. Klikkides “Olen nõus” nupule, annad nõusoleku nende kasutamiseks. Täpsemalt saad selle kohta lugeda meie privaatsuspoliitikast.