fbpx
digiturunduse_agentuur
13 juuli

Koduleht on müügi ja turunduskanal

Mitu veebilehe külastajat eile Sinuga ühendust võttis?

Kujuta ette kuidas Sinu äri uks avaneb ning uksel seisatab hetkeks keegi võõras.

Vaatab uudishimuliku pilguga hetkeks ringi ning lahkub seejärel ühtegi sõna lausumata. Kes ta oli või miks ta tuli? Võib olla mõtleme temast isegi kui võimalikust kliendist? Äkki isegi järgneme talle uksele, et küsida tema soovide kohta.

Sinu kodulehel juhtub seda iga päev. Külastajad saabuvad, vaatavad hetkeks ringi ning lahkuvad. Kõik need külastajad on potentsiaalsed kliendid, kui mitte täna, siis äkki homme.

Kliendid lahkuvad Sinu kodulehelt sõnagi lausumata?

Miks nad siis lahkuvad ilma ühtegi tegevust tegemata? Põhjuseid on erinevaid, need on alati personaalsed. Nii ka Sinu veebilehel on need alati olemas. 2020 aastal Adobe poolt kogutud statistika räägib järgmist:

  • 95% kodulehe esmamuljest sõltub disainist
  • 75% veebilehe usaldusväärsusest sõltub disainist
  • 89% klientidest lahkub ebapiisava kasutusmugavuse pärast
  • 74% külastajaid saabub veebilehele uuesti ainult tänu mobiilisõbralikkusele

Koduleht on müügi- ja turunduskanal, mis töötab 24/7/365. Kas Sinu veebileht teeb seda mida Sina soovid? Kas saad veebilehelt päringuid, tellimusi või uusi kliente? Kui Sinu veebileht ei tee seda mida soovid, võta ühendust!

Kodulehe tegemine on peab olema läbimõeldud protsess. Analüüsime, disainime, programmeerime veebilehti. Seadistame Google tööriistad (AD Words, Analytics jne.) ja turundame läbimõeldult iga päev. Vajadusel paneme ka Sinu veebilehe külastajad Sinuga rääkima. Kui sul on turundusega seotud küsimusi, mõtteid, soove või plaane, pane need julgelt minu poole teele. Iga klient on mulle väga oluline, seepärast võtan igapäevaselt aega kirjadele vastamiseks, et Sind kui oma (potentsiaalset) klienti paremini tundma õppida.

Kui hea on sinu veebilehe SEO?
30 sekundiga
 saad põhjaliku raporti, mis koosneb pea 30 erinevast elemendist.

Lisa kommentaar

Digituul

Tähelepanu! Kasutame oma kodulehele küpsiseid.

Kasutame oma kodulehel küpsisefaile, et pakkuda sulle parimat kasutajakogemust. Klikkides “Olen nõus” nupule, annad nõusoleku nende kasutamiseks. Täpsemalt saad selle kohta lugeda meie privaatsuspoliitikast.