fbpx
Kodulehe tegemine I Kodulehe optimerimine I SEO I Google Ads I Google Analytics I Digituul
12 apr.

Google Analytics- Mida peaksid teadma uuest Google Analytics 4 tarkvarast?

Google Analytics – mida peaksid teadma uuest Google Analytics 4 tarkvarast?

Google Analytics 4 on uusim versioon Google’i analüütikatööriistast, mis on välja töötatud eesmärgiga pakkuda täpsemaid ja kasutajasõbralikumaid analüütilisi lahendusi. Siin on mõned uuendused, mida Sa kindlasti peaksid teadma:
Kodulehe tegemine I Kodulehe optimerimine I SEO I Google Ads I Google Analytics I Digituul
  1. Uus andmekogumismudel: Google Analytics 4 (GA4) toob kaasa uue andmekogumismudeli, mis põhineb sündmuste põhisele jälgimisele. See tähendab, et GA4 keskendub sündmustele, mis toimuvad sinu veebisaidil või rakenduses, võimaldades sul jälgida kasutajate käitumist ja teha selle põhjal tõhusamaid turundusotsuseid.
  2. Uus kasutajate jaotus: GA4-s on uus kasutajate jaotus, mis hõlmab nii unikaalseid kui ka püsikasutajaid. Püsikasutajad on kasutajad, kes on sinu veebisaidil või rakenduses registreeritud või sisse loginud. See uus jaotus võimaldab sul paremini jälgida, kuidas erinevad kasutajad su veebisaiti või rakendust kasutavad.
  3. Automaatne andmetöötlus: GA4-s on rohkem automatiseeritud andmetöötluse võimalusi, mis võimaldavad sul kiiremini saada olulist teavet ja andmeid. Näiteks võib GA4 automaatselt tuvastada ja jälgida turunduskampaaniate tulemuslikkust, mis võimaldab sul mõõta oma turundusstrateegia edukust.
  4. Andmepõhine turundus: GA4-s on uusi funktsioone, mis võimaldavad sul teha paremaid otsuseid oma turundusstrateegia osas. Näiteks võimaldab GA4 sul jälgida kampaaniaid ja segmente kasutajate käitumise alusel ning seejärel luua kohandatud sihtgruppe, millel on suurem tõenäosus soovitud käitumise tegemiseks.

Google Adwords 4 kasutamise plussid:

Kokkuvõtteks

Need on vaid mõned näited GA4 uuendustest, kuid neid on palju rohkem. Kokkuvõttes võib öelda, et GA4 on võimas analüütikatööriist, mis võimaldab sul saada täpsemaid andmeid ja teha paremaid turundusotsuseid.

 

Ära siis unusta, sul on aega kuni 01. juunini!

Lisa kommentaar

Digituul

Tähelepanu! Kasutame oma kodulehele küpsiseid.

Kasutame oma kodulehel küpsisefaile, et pakkuda sulle parimat kasutajakogemust. Klikkides “Olen nõus” nupule, annad nõusoleku nende kasutamiseks. Täpsemalt saad selle kohta lugeda meie privaatsuspoliitikast.