fbpx
kodulehed_e-poed_digilahendused

SEO & Veebireklaam

Kodulehe optimeerimine koosneb kahest olulisest osast: veebilehe optimeerimisest otsingumootoritele (SEO) ja veebilehe optimeerimisest konversioonidele (CRO). Esimese ehk SEO eesmärk muuta koduleht otsingumootorites võimalikult nähtavaks ning suunata veebilehele toodetest või teenustest huvitatud külastajaid. Teise ehk CRO eesmärk on veebilehele saabunud külastajad suunata sujuvalt kodulehe lõpp-eesmärkideni.

Lisaks orgaanilise otsingu optimeerimisele pakume ka otsingureklaame. Otsingureklaamid aitavad jõuda koheselt teenuse või toote vastu huvi tundvate inimesteni. Reklaamid toovad potentsiaalse kliendi otse Sinu veebilehele ja tulemuste saavutamine on enamasti võrreldes teiste kanalitega oluliselt kiirem.

img

SEO & veebireklaamid

Kombineerides SEO, CRO ja otsingureklaamid ühtseks digiturunduseks on tulemus eesmärgipärane ja efektiivne. Meie meeskonna abiga saad kiirelt ning lihtsalt oma digiturunduse käima.

  • SEO & CRO
  • Otsingureklaamid
  • Sotsiaalmeediareklaamid
  • Muud digilahendused ja digireklaamid

Kui veebileht on osa sinu ärimudelist ning sinu eesmärk on pakkuda oma tooteid või teenuseid läbi kodulehe ja olla potentsiaalsetele klientidele lihtsasti leitav, siis peaksid ettevõtte kodulehe õigetele märksõnadele optimeerima.  Alusta alati kodulehe optimeerimisega juba selle planeerimise ja arendamise käigus. Nii saab uus veebileht kiiresti otsingumootoris kõrgetel positsioonidel välja tulla. Kindlasti pole kodulehe optimeerimine ühekordne tegevus, vaid sellesse tuleb pidevalt panustada nii värske sisu loomise kui ka igakülgse kasutajamugavuse täiustamisega.

Tee veebilehele kiire analüüs ja saad teada, kuidas see hetkel toimib ning milliseid tegevusi saad teha selleks, et olla otsingumootorites oma konkurentidest paremini leitav!