fbpx
kodulehed_e-poed_digilahendused

Kodulehed & E-poed

Koduleht on ettevõtte visiitkaart, või siis isegi väga oluline meeskonnaliige. Kui vaja ütleb see tulijale tere, kui vaja jagab infot või kontakte, võtab vastu tellimusi või teeb müüki. Ta on just nii universaalne või efektiivne, kui me seda soovime. Hea koduleht teeb täpselt seda mida soovid. Lisaks teeb ta seda kõike 24/7 ja 365 päeva aastas.

Seepärast peab hea koduleht või e-pood olema selge ja lihtne, tulijale arusaadav ning kergesti loetav. Kodulehe sisu  on samavõrd oluline kui disain. Meie meeskonna pikk digiturunduskogemus võimaldab luua läbimõeldud veebilehti, mis toetavad ettevõtte tegevust, toovad kasu ning tagavad loodudlehtede külastajatele meeldiva kasutajakogemuse.

img

Kodulehed & E-poed

Pakume soodsaid, toimivaid ning kaasaegseid kodulehti ja veebilahendusi.

  • Kodulehed
  • E-poed
  • Maandumislehed
  • Digitaalsed erilahendused

Meie tehtud kodulehed on alati läbimõeldud, paindlikud ning praktilised. Kodulehtede tegemisel kasutame tavapäraselt WordPressi sisuhaldustarkvara, mis on maailmas levinuim, lihtsalt hallatav ja arusaadav platvorm tavakasutajale. Kui aga selle sisuhaldustarkvara võimalused jäävad kitsaks teeme kodulehti ka rätsepalahendusena. Kõik meie tehtud kodulehed ja e-poed on kvaliteetsed, kasutajasõbralikud, turvalised ning vastavad igati tänapäeva veebistandarditele.

Tee veebilehele kiire analüüs ja saad teada, kuidas see hetkel toimib ning milliseid tegevusi saad teha selleks, et olla otsingumootorites oma konkurentidest paremini leitav!