Tore, et tegid meie digitesti, selle tegemine õnnestus!

Testi tulemused saatsime sisestatud e-postile. Ikka selleks, et saaksid sellega igal ajal uuesti tutvuda. Loodame, et saadetud SEO raporti sisu on Sulle arusaadav ning kasulik.

NB! Enne veel kui lahkud, palun tutvu alloleva eripakkumisega!

Võta digitestist maksimum

Pakume Sulle võimalust äsja tehtud digitest koos meie digiturunduse strateegia spetsialistiga üle vaadata. Nii saad kõigile tekkivatele küsimustele kohe vastused ning lisaks ka palju praktilisi näpunäiteid, mida ja kuidas võiksid muuta, et Sinu veebileht oleks alati otsingumootorite esilehel.

OSALE SEO KONSULTATSIOONIL | 45 MINUTIT

Olulised teemad, millest räägime:

Konsultatsiooni tulemuseks on ülevaade kõigist võimalustest, mida saad oma kodulehe esiletõstmiseks ära teha. Sul on olemas kõik teadmised ja tööriistad, et edaspidi oma kodule SEO tulemusi parandada ning veebilehe külastajate arvu kasvatada. Samuti tunned paremini oma konkurente.

Konsultatsiooni maksumus 125 € +km

Teenuse tavahind 249 € + km

Sooduspakkumine kehtib novembri lõpuni.

Konsultatsioonil osalejad räägivad …

Telli sisukas SEO analüüs koos konsultatsiooniga, mille keskmes on ainult Sinu veebileht.

Vali lihtsalt Sulle sobiv aeg ning võta oma digitestist kohe maksimum!

NB! Hästi optimeeritud koduleht on potentsiaalsetele klientidele leitav ning aitab läbi külastajate kasvu suurendada kodulehel tehtavate tegevuste, hinnapäringute, tellimuste või müügitehingute arvu.

Nii soodsalt teeme konsultatsioone vaid piiratud hulgal. 
Registreeri kindlasti ennast enne, kui need läinud on!

Digituul

TÄHELEPANU!

KASUTAME KÜPSISEID

Kasutame oma kodulehel küpsisefaile, et pakkuda sulle parimat kasutajakogemust. Klikkides “Olen nõus” nupule, annad nõusoleku nende kasutamiseks. Täpsemalt saad selle kohta lugeda meie privaatsuspoliitikast.