fbpx
Kodulehe või mobiilirakenduse audit

Otsid paremat lahendust või vastuseid?

Kui Sul on koduleht, e-pood või mobiilirakendus, mis ei too sulle piisavalt müügivihjeid, hinnapäringuid või oste, siis on ka kindlasti soov midagi muuta. Aga mida ja kuidas muuta? Selle vastuse annab korralik analüüs, audit millel on selged ja mõõdetavad tulemused. Tulemuseks on konkreetne plaan mille abil saab teha kõik vajalikud muudatused, et koduleht või mobiilirakendus oleks tulevikus Sulle olulisel kasulikum.

Esmane audit | 30 minutit sisukat infot

Mõõda oma tulemusi

Digiaudit annab vastused

Õige vastus on hoopis küsimus. Miks meil on üldse koduleht või mobiilirakendus? Sellest mõnevõrra banaalsena tunduvast küsimusest saab kõik alguse. Selles algab digiaudit, mille tulemustega on pärast ka midagi peale hakata. Seepärast sisaldab Meie digiturunduse audit nii kodulehe analüüsi kui ka ärianalüüsi. See aitab mõista millist strateegiat valida ning millised on tulemuslikud taktikalised tegevused. Kogenud digiturunduse agentuurina teame, mida vaadata ning arvestada strateegia loomisel.

service-img
Kuidas mõõta digiturunduse tulemusi?

Digiaudit aitab!

8 veebilehe omaniku 10 usub täna, et neil on visuaalselt ilus, sisukas, kiire, optimeeritud ning kasumlik veebileht.

Põnevaks läheb aga siis kui küsida kuidas nad seda mõõdetakse. Kuigi veebis on pea kõik mõõdetav on vastused tihti umbmäärased. Kui ostame poest saia, siis tahame ju teada, mis see meile maksab, aga 500 € või 5 000 € eest loodud veebileht võib tihti lihtsalt teha midagi? Veel parem kutsu meie juurde. Vastused on tavaliselt küsimustes ja vastupidi.

Kas sina analüüsid oma veebilehe tulemusi?

Küsi julgelt nõu | Tasuta

Vali sobiv aeg ja vaatame koos Sinu praeguse veebilehe, rakenduse või selle loomise plaani üle, analüüsime ning leiame ülesse võimalikud nõrgad kohad ja pakume nendele lahendused. Kui vaja, siis kaasame veel mõne meeskonna liikme kellel on vajalikud kogemused just Sinu ärimudelit ja turunduseesmärke toteva lahenduse loomisel.

See väärtuslik 30 minutit on sulle täiesti tasuta.

Aga tulemuseks on praktilistele kogemustele tuginev analüüs mida saad kasutada oma uue kodulehe loomisel või olemasoleva täiendamisel.

img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
Digituul

Tähelepanu! Kasutame oma kodulehele küpsiseid.

Kasutame oma kodulehel küpsisefaile, et pakkuda sulle parimat kasutajakogemust. Klikkides “Olen nõus” nupule, annad nõusoleku nende kasutamiseks. Täpsemalt saad selle kohta lugeda meie privaatsuspoliitikast.